Karmy dla kotów

Oferta karm dla kotów dostępna na rynku jest bardzo bogata, a wybór bywa trudny. Producenci proponują coraz to nowsze rodzaje karm i przysmaków dla kotów W naszej ofercie można znaleźć karmy dla kotów z kurczakiem, wołowiną, o smaku ryb, owoców morza oraz z wieloma egzotycznymi dodatkami.

Aby ułatwić znalezienie tej właściwej, w naszym sklepie karmy zostały pogrupowane w kategorie względem konsystencji, przeznaczenia, smaku produktu oraz wieku kota. Dzięki temu bez problemu odnaleźć można karmę suchą lub mokrą, która będzie dobra i tania, a jednocześnie sprosta oczekiwaniom kociego podniebienia. W naszej ofercie znajdziecie również specjalistyczne karmy dla kotów chorych, tworzone z myślą o kotach z różnymi schorzeniami, które potrzebują wzbogaconej o witaminy diety.

Jeżeli zastanawiają się państwo którą karmę wybrać, należy rozważyć karmy polecane przez naszych klientów w opiniach, które prezentujemy pod każdym z produktów w naszej ofercie. Warto też zwrócić uwagę na pojawiające się w naszym sklepie promocje na różnego rodzaju karmy

Wybierz kategorię

Najlepsze suche karmy dla kotów

Wybór odpowiedniej karmy dla kota ma ogromne znacznie, ponieważ wpływa na jego zdrowie, samopoczucie, zapewnia mu lśniącą sierść oraz odpowiednią wagę. Dlatego też, pragnąc wychodzić naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, chcących dbać jak najlepiej o swoich czworonogów, przygotowaliśmy asortyment na suche karmy dla kotów od najlepszych producentów, takich jak Petvita, Almo Nature, Arkona czy Animonda.

Zawierają one odpowiednie ilości mięsa oraz odżywczych i zdrowych składników dla Twojego kota, w tym wartościowych minerałów oraz witamin. Na co zwrócić uwagę wybierając suche karmy dla kota? Pragniemy znacznie ułatwić wybór naszym klientom, dlatego dostarczamy najlepsze karmy na rynku, ale chcemy też pomóc w wyborze tych, które będą odpowiednie dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Najważniejsza w karmie dla kota jest oczywiście zawartość mięsa, która powinna oscylować w granicach (i powyżej) 26 procent – mamy wtedy do czynienia z karmą mięsną, a nie jak w innych przypadkach – karmą bogatą w mięso, karmą z zawartością mięsa albo – w najgorszych przypadkach – karmą o smaku mięsa (poniżej 4% zawartości).

Wśród innych, bardzo ważnych dla kota składników, warto wyróżnić owoce i warzywa, taurynę, olej rybi, L-karnityna i witaminy. Jeżeli karma dla kota będzie posiadała w składzie te elementy, masz pewność tego, że dokonujesz odpowiedniego wyboru. Oczywiście zadbaliśmy nie tylko o właściwy skład karm, ale również stworzyliśmy asortyment produktów bogatych w różnorodne smaki.

Koty, tak jak i my, mają swoje upodobania smakowe, dlatego też warto zwrócić na to uwagę. W naszym sklepie zakupisz karmy dla kotów o smaku kurczaka, kaczki, indyka, drobiu, wołowiny, jagnięciny i wielu innych. Warto przy tym pamiętać o tym, by omijać karmy, posiadające w swoim składzie duże ilości zbóż, które mogą mieć negatywny wpływ na czworonoga.

Dlaczego mokre karmy dla kotów?

Nawet jeżeli kot jest w pełni zdrowy, właściciel powinien zadbać o to, aby jego kondycja cały czas była doskonała, a to możliwe jest tylko dzięki odpowiedniej karmie. W naszym sklepie znajdują się mokre karmy dla kotów zdrowych, które pod względem składu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów – zawierają bowiem odpowiednie ilości mięsa, dodatków warzywnych, a także witamin i minerałów, które są niezbędne do zdrowego i zrównoważonego rozwoju każdego czworonoga.

Co więcej – karmy są bardzo różnorodne jeżeli chodzi o przeznaczenie – sprawdzą się w przypadku kotów o zróżnicowanych potrzebach i różnych ras, a dzięki ogromnej ilości dostępnych w naszej ofercie smaków, z pewnością znajdziesz coś idealnego dla swojego czworonożnego przyjaciela. Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, w naszej ofercie znajdują się mokre karmy dla kotów najlepszych producentów – oferujemy wyroby Petvita, Almo Nature, Animonda czy Taste of the Wild, które są znane i niezwykle cenione wśród właścicieli zwierząt na całym świecie.

Co powinna zawierać odpowiednia mokra karma dla kota?

Wysokiej jakości mokre karmy dla kotów to takie, które posiadają odpowiednią zawartość mięsa – im jest go więcej, tym karma będzie bardziej wartościowa dla zwierzaka. Oczywiście nie zawsze można liczyć na zawartość mięsa na poziomie 85%, ale jeżeli jego zawartość będzie na poziomie kilkudziesięciu procent – jest szansa, że warto na taką postawić. Oczywiście samo mięso to nie wszystko, ponieważ wartościowa karma dla kota charakteryzuje się też innymi cechami – posiada warzywa, jajka, olej rybi, L-karnityną, taurynę czy witaminę E – jeżeli zauważysz, że na etykiecie ze składem znajdują się te składniki, możesz śmiało inwestować w taką karmę.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel