Karma dla kota - sucha

( ilość produktów: 120 )

Doskonałej jakości karma dla kota to gwarancja zdrowia, dobrej kondycji i pięknej sierści. Musi być ona oczywiście dopasowana do potrzeb mruczka. W tym aspekcie bierze się pod uwagę wiek zwierzęcia, jego poziom aktywności stan zdrowia, a nawet rasę. Doskonałym rozwiązaniem na co dzień jest sucha karma dla kota, jaką oferujemy na krakvet.pl. Powinna składać się przede wszystkim z mięsa i wartościowych składników odżywczych. Poza tym pomaga dbać o czystość i zdrowie zębów i dziąseł.


Niewątpliwie jest to również tania karma dla kotów, wyróżnia się tym, że jest wygodna, łatwo się ją aplikuje i ma dłuższy termin przydatności do spożycia. Każda pełna porcja to odpowiednio zbilansowana dieta, która jest korzystna dla małego i większego mruczka. A to zdrowie, piękna sierść i ochota do zabawy. Karma dla kota młodego zawiera składniki, które wspierają intensywny wzrost i rozwój. To także zastrzyk energii, który pozwala aktywnie poznawać otaczający świat czy bawić się. Dorosłe koty będą potrzebować jadłospisu dobranego do stylu życia oraz stanu zdrowia. Na przykład sucha karma dla kota po sterylizacji, seniora czy też mruczka niewychodzącego z domu będzie mniej kaloryczna, co pozwoli zapobiegać otyłości.

Poza tym producenci oferują również specjalistyczne propozycje dla zwierząt z alergią, chorobami nerek czy układu krążenia lub pokarmowego. Często są one zalecane przez weterynarzy. Poza tym znaleźć można również suche karmy przeznaczone dla kotów konkretnych ras, mruczków, które mają problemy ze stawami czy też nie radzą sobie ze stresem. Przy wyborze najlepszej propozycji powinno się zawsze brać pod uwagę potrzeby mruczka. Najważniejszym kryterium musi być skład i wysoki poziom białka, a także niska zawartość tłuszczów i węglowodanów. Karmy mają również dodatek cennych witamin i mikroelementów. Są one niezbędne w utrzymaniu prawidłowej kondycji oraz zdrowia. W jadłospisie nie powinno natomiast być zbóż, cukru ani barwników i konserwantów. Zobacz, która tania karma dla kotów będzie idealna dla Twojego mruczka.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel