CHABA Smycz taśmowa regulowana kolor: khaki

zobacz opinie (1)
Producent:Chaba
CHABA Smycz taśmowa regulowana kolor: khaki
15.4830.13PLN5

Chaba Smycz taśmowa regulowana kolor: khaki

Chaba Smycz taśmowa regulowana w kolorze khaki to produkt wykonany z najwyższej jakości taśmy plecionej gwarantującej wytrzymałość. Smycz ta wyprodukowana została przez firmę, która od lat specjalizuje się w produkcji gadżetów najwyższej jakości. Co ważne, produkt ten nie tylko spełnia wszystkie swoje zadania, ale co równie ważne, świetnie się prezentuje.

Chaba Smycz taśmowa regulowana w kolorze khaki wykonana jest z najwyższej jakości taśmy plecionej, używanej w przemyśle odzieżowym jako materiał trwały i dekoracyjny. Smycz posiada metalowy, chromowany karabińczyk i przeszyta jest specjalną nicią, dzięki czemu smycz jest produktem trwałym i wytrzymałym na zjawiska atmosferyczne. Posiada również dwa półkółka umożliwiające zmianę długości smyczy do 2,60 m. Co więcej, producent daje możliwość skompletowania całego zestawu smycz plus obroża, ponieważ firma ta wyprodukowała całą serię z tej eleganckiej plecionki, po to, by każdy właściciel psa mógł znaleźć coś idealnego dla swojego pupila.

Zalety produktu:

- bardzo trwała,

- chromowany karabińczyk,

- łatwy w zapinaniu,

- wytrzymały na zjawiska atmosferyczne,

- regulowana długość,

- elegancki.

Kolor:khaki.

Rozwiń
CHABA Smycz taśmowa regulowana kolor: khaki51

Opinie (1)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    świetna, kółka na różnych odległościach pomagają dobrze przypiąć psa pod sklepem , skrócić smycz, gdy jest taka potrzeba - produkt na piątkę. Używam w komplecie z obróżką i drugą taką samą smyczą tylko krótszą - świetny zakup. Pies o wadze 15 kg nie ma szansy jej zerwać nawet gdy szaleje na spacerze.