CHABA Smycz taśmowa kolor: czerwony

zobacz opinie (2)
Producent:Chaba
CHABA Smycz taśmowa kolor: czerwony
7.2116.56PLN5

Chaba Smycz taśmowa kolor: czerwony

Chaba Smycz taśmowa w kolorze czerwonym to produkt wykonany z najwyższej jakości taśmy plecionej gwarantującej wytrzymałość. Smycz ta wyprodukowana została przez firmę, która od lat specjalizuje się w produkcji gadżetów najwyższej jakości. Co ważne, produkt ten nie tylko spełnia wszystkie swoje zadania, ale co równie ważne, świetnie się prezentuje.

Chaba Smycz taśmowa w kolorze czerwonym wykonana jest z najwyższej jakości taśmy plecionej, używanej w przemyśle odzieżowym jako materiał trwały i dekoracyjny. Smycz posiada metalowy, chromowany karabińczyk i przeszyta jest specjalną nicią, dzięki czemu smycz jest produktem trwałym i wytrzymałym na zjawiska atmosferyczne. Co więcej, producent daje możliwość skompletowania całego zestawu smycz plus obroża, ponieważ firma ta wyprodukowała całą serię z tej eleganckiej plecionki, po to, by każdy właściciel psa mógł znaleźć coś idealnego dla swojego pupila.

Zalety produktu:

- bardzo trwała,

- chromowany karabińczyk,

- łatwy w zapinaniu,

- wytrzymały na zjawiska atmosferyczne,

- elegancki.

Kolor: czerwony.

Rozwiń
CHABA Smycz taśmowa kolor: czerwony52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    1000% zadowolenia. Smycz delikatna, mocna i ładna, psu również się podoba, jest lekka i łatwa w praniu. Polecam :)
  • 5/5
    Nie miałam jeszcze okazji wypróbować smyczy, gdyż mój psiak biega po ogródku i jeszcze nie miał wszystkich szczepień, więc wyjść z nim nie mam możliwości. Smycz wygląda bardzo ładnie, estetycznie wykonana, wygląda na porządną.