CERTECH Żwirek Super Pinio Kruszon Naturalny - żwirek dla kota drewniany zbrylający

zobacz opinie (2)
Producent:Certech
CERTECH Żwirek Super Pinio Kruszon Naturalny - żwirek dla kota drewniany zbrylający
17.98108.08PLN3

SERIA KRUSZON to seria żwirków wykonanych z drzew iglastych. W obecności cieczy wykazują zdolność zbrylania, co pozwala w prosty sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie czy klatce. Podłoża te charakteryzują się dużą wydajnością oraz doskonałą absorpcją wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Zużyty żwirek można usuwać drogą sanitarną.

CERTECH Żwirek Super Pinio Kruszon Naturalny

Produkt pochodzenia naturalnego w postaci drobnego granulatu. Cechuje go wyjątkowa lekkość oraz bezpyłowa postać. Megawydajny, w 100% z naturalnych składników, zbrylający. Może być usuwany do toalety.

Zalety produktu:
* Dedykowany jest dla kotów oraz innych zwierząt domowych.
* Super wydajny.
* Doskonale pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy.
* Wytwarzany w 100% z surowców odnawialnych.
* Podłoże jest lekkie i bezpyłowe.
* Produkt w pełni biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.
* Zapach drzewa iglastego jest bardzo dobrze akceptowany przez koty.
* Dzięki zdolności zbrylania się oraz możliwości wyrzucania do toalety pozwala zredukować do minimum czas niezbędny do utrzymania kuwety w czystości.

Surowiec: drewno drzew iglastych
Frakcja: drobny granulat
Zapach: naturalny aromat drewna sosnowego lub świerkowego
Polecany: kotom i zwierzętom domowym

Sposób użycia:
Suchą i czystą kuwetę wypełnić warstwą 4-5 cm żwirku zbrylającego Super Pinio Kruszon rozprowadzając go równomiernie po całej powierzchni. Powstające bryłki zużytego żwirku oraz inne nieczystości należy usuwać co najmniej raz dziennie wyrzucając do śmietnika lub spłukując w toalecie. Zawartość kuwety uzupełnić świeżym żwirkiem.

UWAGA: Produkty firmy CERTECH zaspokajają wymagania klientów, gdyż cechują się najwyższą jakością. Ich receptury opracowywane są przy współpracy z doświadczonymi hodowcami i ośrodkami badawczymi, w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu żywienia, pielęgnacji i opieki nad zwierzętami. Procesy produkcyjne prowadzone są pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym, technologicznym i laboratoryjnym, zgodnie z procedurami HACCP.

Surowiec: drewno drzew iglastych
Frakcja: drobny granulat
Zapach: naturalny aromat drewna sosnowego lub świerkowego

Rozwiń
CERTECH Żwirek Super Pinio Kruszon Naturalny - żwirek dla kota drewniany zbrylający52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Świetny produkt, od kilku lat tylko ten żwirek kupuję, ja sobie chwalę bo nie roznosi się tak jak inne żwirki a i moja kotka jest zadowolona a to najważniejsze. W domu nie ma zapachu kota, usuwanie natychmiastowe/kanalizacja/. Bardzo dobry.
  • 5/5
    Żwirek jeden i niepowtarzalny dla mnie i mam nadzieję, że dla moich kotów też :) Świetnie pochłania zapachy, sam w sobie przyjemnie pachnie. Zdecydowanie lepszy od Cat's Best Eco Plus, lepiej się zbryla, a nawet kiedy bryłka się rozleci, nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, jak w Cat's Best. I mimo, że mam go w całym mieszkaniu, bo wędruje razem z futrzanymi łapkami, jest dla mnie najlepszy, najwydajniejszy i nie mam zamiaru używać innego. Polecam serdecznie!