| Przeznaczenie | Pies |
| Właściwe wykorzystanie | Pielęgnacja zwierząt |
| Działanie szamponu | Oczyszczający , Odżywiający , Regenerujące , Nabłyszczający |
| Typ produktu | Szampon |
| Główne składniki | Ekstrakt z protein jedwabiu, olej macadama i z nasion bawełny, pantenol |
| Typ opakowania | Butelka |
| Rasa psa | Yorkshire Terrier |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Produkty pielęgnacyjne , Szampon |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Oferta sezonowa | Wiosna , Lato z pupilem |
| Pojemność | 250 ml |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. , Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Przeznaczenie | Pies |
| Właściwe wykorzystanie | Pielęgnacja zwierząt |
| Działanie szamponu | Zmiękczający , Regenerujące , Nabłyszczający , Przeciwzapalny , Przeciw elektryzowaniu się |
| Typ produktu | Odżywka |
| Główne składniki | Ekstrakt z protein jedwabiu, ekstrakt z baobabu i płatków róży, mocznik, witamina B3 |
| Typ opakowania | Butelka |
| Rasa psa | Yorkshire Terrier |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Odżywka , Produkty pielęgnacyjne |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Pojemność | 250 ml |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. , Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |