CERTECH Super Benek Standard Zielony Las - żwirek dla kota zbrylający

zobacz opinie (8)
Producent:Certech
CERTECH Super Benek Standard Zielony Las - żwirek dla kota zbrylający
14.1062.90PLN3

SERIA STANDARD to seria żwirków bentonitowych o REGULARNYCH, GRUBYCH ZIARNACH. Żwirki skutecznie pochłaniają płyny i brzydkie zapachy. Zapewniają dobrą ochronę antybakteryjną. Zbrylając się tworzą regularne i zwarte bryłki, które nie przywierają do dna kuwety.

CERTECH Żwirek Super Benek Standard Zielony Las

Żwirek posiada odświeżający zapach pinii, przyjemny dla ludzi i akceptowany przez zwierzęta. Polecany szczególnie dla kotów rasowych lub udomowionych. Zapach żwirku działa delikatnie pobudzająco.

Zalety produktu:
* Profesjonalny żwirek dla kotów o starannie dobranej formule.
* Charakteryzuje się grubymi ziarnami, co zapewnia najlepszą ochronę przeciw roznoszeniu się żwirku poza obszar kuwety.
* Skutecznie pochłania płyny i przykre zapachy, zapewniając dobrą ochronę antybakteryjną.
* Zbryla się tworząc regularne i zwarte bryłki.
* Nie pyli się.
* Zastosowana kompozycja zapachowa pozostawia w otoczeniu toalety przyjemny i świeży aromat.

Surowiec: bentonit
Frakcja: regularne, grube granulki
Zapach: odświeżający i łagodnie pobudzający zapach pinii, przyjemny dla ludzi i akceptowany przez zwierzęta
Polecany: szczególnie kotom rasowym i udomowionym

Sposób użycia:
Kocią toaletę wypełnić warstwą żwirku o grubości 3-5 cm (w zależności od wielkości kota). Zużytą część żwirku należy usuwać, jednocześnie uzupełniając braki świeżym podłożem, dzięki temu nie ma potrzeby wymiany całego żwirku, a kuweta kota pozostaje świeża i czysta.

Informacje dodatkowe:
- Produktu nie należy usuwać drogą sanitarną, gdyż grozi to niedrożnością kanalizacji.
- Nie ulega przeterminowaniu.

UWAGA: Produkty firmy CERTECH zaspokajają wymagania klientów, gdyż cechują się najwyższą jakością. Ich receptury opracowywane są przy współpracy z doświadczonymi hodowcami i ośrodkami badawczymi, w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu żywienia, pielęgnacji i opieki nad zwierzętami. Procesy produkcyjne prowadzone są pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym, technologicznym i laboratoryjnym, zgodnie z procedurami HACCP.

Skład: bentonit, węglan sodu, kompozycja zapachowa.

Rozwiń
CERTECH Super Benek Standard Zielony Las - żwirek dla kota zbrylający4.258

Opinie (8)

ocena całościowa: 4/5
 • 3/5
  Zbryla się dobrze ale jednak przykleja sie do dna kuwety.Nie dość tego to strasznie pyli.Mam trzy koty których sierść trzeba czyścić codziennie od tego pyłu.W mieszkaniu też wszystko zakurzone .Jeżeli ktoś ma doświadczenie z innym żwirkiem niepylącym a zbrylającym się proszę o kontakt . lester.grach@gmail.com
 • 5/5
  Super produkt ,bardzo dobrze się sprawdza w użyciu .Polecam
 • 5/5
  Muszę dać najwyższą ocenę choć piasek mógłby się lepiej zbrylać, nie wychodzić razem z kotem z kuwety i nadawać się do spuszczania w toalecie. Mój kto to czyścioch, nie chce się załatwić do kuwety w której już coś jest, stąd pojawiły się problemy z wstrzymywaniem moczu, a co za tym idzie z jego oddawaniem. Odkąd zaczęłam używać zapachowego Benka kot załatwia się bez problemu kilka razu dziennie bez względu na to czy zdążę posprzątać czy nie. I za to daję 5 punktów:)
 • 4/5
  Jezeli chodzi o Benki- to ten jest najlepszy. Aczkolwiek uważam, że jeszcze lepszy jest CBE+ (wydajniejszy, co przy dwóch kotach jest ważne).
 • 4/5
  Kupuję już kolejne 10 l i zdecydowanie nie zamierzamy zmieniać żwirku na inny. Zapach jest ledwie wyczuwalny (za to 1 punkt mniej), jednak żwirek doskonale spełnia swoją rolę. Świetnie się zbryla, nie pyli się, nie roznosi się po domu, nie przywiera do dna kuwety, nie robi się też żadne "bajorko". Polecam!
 • 4/5
  A ja kupiłam na próbę 5 kg i bardzo nam odpowiada, kupuję już kolejną 10 kg. i prawdopodopnie zostanę przy nim już na stałe. Zapach w przeciwieństwie do lawendy nie jest denerwująco intensywny, mam tylko zastrzeżenia co do zbrylania ale nie ma ideałów :)
 • 5/5
  Ja go lubię moje koty też. Zapach odświeżający i nie ma problemów z korzystaniem z kuwety.
 • 4/5
  Żwirek sam w sobie dobry, dobrze się zbryla i ma grudki, ale co do zapachu - prawie w ogóle go nie czuć. Szkoda, bo zielony las to ładny zapach. Daję 4.