Catsan - żwirek dla kota higieniczny mineralny

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Catsan
Catsan - żwirek dla kota higieniczny mineralny
16.9928.99PLN3

Catsan - żwirek dla kota higieniczny mineralny

Żwirek higieniczny Catsan posiada doskonałe i wyjątkowe właściwości absorbcyjne, które pozwolą zachować kuwetę czystą i przyjazną dla gospodarstwa domowego. Fantastycznie niweluję zapachy, co na pewno zostanie docenione przez opiekunów  futrzastych przyjaciół. Od tej pory, twój kot będzie miał zawsze czystą i przyjazną toaletę a dzięki naturalnym składnikom nie zagrozi ona jego zdrowiu. Wpłynie to na zadowolenie wszystkich opiekunów oraz domowników łącznie z futrzakami. Produkt uwzględnia dobre samopoczucie kotów, ich zdrowie oraz higieniczny i zdrowy tryb życia. Do produkcji żwirku użyto wapienia naturalnego oraz kwarcowego piasku, nadając wyściółce przyjemnego koloru, bez potrzeby jego chemicznego wybielania. Małe grudki piasku fantastycznie pochłaniają zarówno wilgoć jak i nieprzyjemny zapach, unoszący się po załatwieniu się kota. Mineralny żwirek dla kotów sprawdzi się w każdym domu oraz w każdej kuwecie powodując zadowolenie wśród wszystkich domowników.                          

Zalety produktu:        
- w pełni naturalny,
- zrobiony z wapienia oraz piasku kwarcowego,
- nie wybielany chemicznie
- absorbuję płyny,
- niweluję nieprzyjemne zapachy,
- zostawia kuwete czystą i higieniczną.

Zastosowanie:
Napełnij wyczyszczoną kuwetę żwirkiem  na wysokość minimum 5cm. Usuwaj stałe, grubsze nieczystości na bieżąco, wstrząsając kuwetą, aby granulki były dobrze wymieszane, uzupełniając poziom żwirku. Wymieniaj w regularnych odstępach czasu cały żwirek.

Wskazówka: 
Jeśli w pomieszczeniu, gdzie została umieszczona kuweta, jest ogrzewanie podłogowe, należy umieścić matę izolującą kuwetę od podłogi, aby uniknąć nagrzania cieczy, znajdującej się w ziarenkach żwirku. W ten sposób unikniesz ryzyka powstania nieprzyjemnych zapachów.

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię