CASITA 80 (x1) - klatka dla świnek morskich i królików
202,99 zł
202,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-19
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
| Typ produktu | Klatka |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Rodzaj zwierzęcia | Królik, Świnka morska |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wyposażenie | Poidełko , Miseczka , Piętro |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Świnka morska |
| Kategoria | Dla chomika , Dla koszatniczki , Dla myszy i szczurów , Dla królika |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Waga produktu | 4,62 kg |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt. , Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt. , Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8010690092546 |