CANUN Dog Menu - sucha karma dla psa - 20kg
126,88 zł
126,88 zł
Cena jednostkowa 6,34 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 20 kg
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
- Wiek pupila: Dorosły
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 20 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez soi | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Wołowina |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Wołowina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Zawartość tłuszczu | 9% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 25% |
| Popiół surowy | 9% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8437006714501 |
Opinie (2)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Trwa wczytywanie...