BUTCHER’S karma dla psów i kotów

BUTCHER’S PET CARE to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm oferujących wysokiej jakości pożywienie dla zwierząt. Jest to firma brytyjska, która działa od roku 1987. Początkowo firma działała jako małe rodzinne przedsiębiorstwo, które skupiało wokół siebie ludzi naprawdę kochających zwierzęta. Pomimo iż dziś firma jest bardzo dużo, to jednak idea przetrwała, a marka BUTCHER’S PET CARE cały czas tworzy wysokiej jakości karmy ze składników pochodzenia naturalnego. Dzięki temu karmy są naprawdę zdrowe dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Butcher's

BUTCHER’S PET CARE – wysoka jakość, która zadowoli Twojego psa!

BUTCHER’S PET CARE tworzy karmy, w których nie ma zbóż, dzięki czemu są one bezglutenowe, a zatem bezpieczne zarówno dla psów jak i dla kotów. W karmie wykorzystywane są wyłącznie naturalne składniki: nie zawierają żadnych sztucznych barwników, ani też wzmacniaczy smaku. Na próżno również szukać w tych karmach konserwantów. W karmach dla psów od BUTCHER’S PET CARE dominuje oczywiście mięsa. Jego wysoka zawartość sprawia, że produkty są zdrowe i stanowią kompleksowe źródło składników odżywczych dla Twojego pasa. Misją tej firmy jest przede wszystkim zapewnienie zarówno psom jak i kotom zdrowia i jak najlepszego samopoczucia. Jest to możliwe dzięki przyjmowaniu pełnowartościowych karm, dzięki którym pies dostaje wszystkie potrzebne mu składniki odżywcze, w tym witaminy i mikroelementy, które wpływają na rozwój układu nerwowego, układu pokarmowego oraz układu kostno - stawowego. Jeżeli szukasz dla swojego czworonożnego przyjaciela karmy najwyższej jakości, która zagwarantuje mu zdrowie, dobrą kondycję, doskonałe samopoczucie i piękną sierść, to z całą pewnością karmy BUTCHER’S PET CARE sprawdzą się doskonale. Koniecznie wypróbuj i przekonaj się jak karmy płynął na Twojego pupila. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu marki BUTCHER’S PET CARE. My jesteśmy przekonani o wysokiej wartości tych karm, Ty musisz przekonać się o tym sam… Jesteśmy pewni, że karmy BUTCHER’S PET CARE posmakują Twojemu Psu!

Sklep zoologiczny, na który zawsze możesz liczyć!

Nasz sklep zoologiczny powstał z miłości do zwierząt. Wiemy, jak wielu z Państwa oczekuje najwyższe jakości od karm oraz od innych produktów przeznaczonych zarówno do spożywania jak i do zabawy dla czworonożnych przyjaciół. Rozumiejąc tę potrzebę, przygotowując ofertę, dokonaliśmy selekcji produktów - znaleźć można u nas wyłącznie te, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy. każdy z Państwa robiący u nas zakupy może mieć pewność, że zakupione produkty będą w pełeni bezpieczne dla psa czy kota lub innego zwierzęcia domowego. Oprócz wysokiej jakości karm dla psa i kota, posiadamy w ofercie również smakołyki oraz wszelkie akcesoria do tresury, ale również do wypoczynku. Jesteśmy przekonani, ze każdy z Państwa znajdzie u nas wszystko, czego potrzeba do odpowiedniego rozwoju zwierzęcia. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i nasza fachową poradą. Każdemu z Państwa życzymy udanych zakupów!