BUTCHER'S Classic z kurczakiem

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Butcher's
BUTCHER'S Classic z kurczakiem
16.5917.15PLN2

Butcher’s Classic z kurczakiem

Butcher’s Classic z kurczakiem to sucha karma dedykowana wszystkim kotom bez względu na rasę czy wiek. Wykonana z najlepszej jakości składników zapewnia pełną satysfakcje Twojego kota. Karmy od firmy Bozita Feline to gwarancja niepowtarzalnego smaku i świetnych właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego pupila na każdy dzień.

Butcher’s Classic z kurczakiem to idealna karma dla Twojego kota. Mięso wchodzące w skład karmy pochodzi od najlepszych hodowców, dzięki czemu spełnia najwyższe wymagania żywieniowe. Wykorzystane do produkcji świeże mięso jest gwarancją niezbędnego w codziennej diecie białka. Dzięki temu Twój czworonóg będzie wyposażony w niezbędną karmę bogatą w fosfor i wapń, które są niezbędne bo bodowy silnych kości
i zębów. Tauryna zadba o prawidłową pracę serca twojego pupila a witamina A pozytywnie wpłynie na wzrok Twojego kota. Doskonały smak receptury został uzyskany bez sztucznych barwników, konserwantów
i aromatów, co oprócz świetnego zdrowia, daje gwarancje 100% satysfakcji z każdego posiłku, za który Twój kot będzie Ci ogromnie wdzięczny.

Zalety produktu:

- wykonany ze świeżego mięsa,

- zawiera liczne białka i substancje odżywcze,

- zapewnia prawidłowy rozwój,

- nie zawiera sztucznych składników,

- świetnie smakuje.

Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (29% z czego 60% kurczaka), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, ekstrakty białek roślinnych, minerały.

Analiza składu: białko 30%, błonnik 2,6%, tłuszcz 9%, popiół surowy 7%, wapń 1,2%, fosfor 1%.

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię