BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb&Rice - sucha karma dla psa - 3 kg
44,90 zł
44,90 zł
Cena jednostkowa 14,97 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 3 kg
- Seria: BRIT Premium by Nature
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Dodatkowe cechy: Alergia, Bezglutenowe, Nadwrażliwość pokarmowa, Sierść i skóra, Wspomaganie trawienia, Wspomaganie odporności
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 3 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek , Prawidłowe trawienie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Delikatny układ pokarmowy |
| Smak karmy | Ryż , Jagnięcina |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Seria | BRIT Premium by Nature |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Alergia , Bezglutenowe , Nadwrażliwość pokarmowa , Sierść i skóra , Wspomaganie trawienia , Wspomaganie odporności |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Włókna surowe | 3% |
| Białko | 26% |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8595602526628 |
Opinie (15)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb&Rice - sucha karma dla psa - 3 kg
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...