BRIT Mono Protein Tuna & Sweet Potato - mokra karma dla psa - 400g
6,89 zł
6,89 zł
Cena jednostkowa 17,23 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-13
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 400 g
- Seria: BRIT Mono protein
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma mokra
- Dodatkowe cechy: Alergia, Bezglutenowe, Monobiałkowe, Nadwrażliwość pokarmowa
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Więcej wariantów
Kup w zestawie
Opis
Specyfikacja
| Smak karmy | Tuńczyk , Słodki ziemniak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa , Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Waga produktu | 400 g |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie nerek, Zdrowie dróg moczowych, Zdrowie ogólne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rodzaj produktu | Karma mokra |
| Przeznaczenie | Pies |
| Seria | BRIT Mono protein |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Alergia , Bezglutenowe , Monobiałkowe , Nadwrażliwość pokarmowa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Ryby |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Zawartość witaminy D3 | 250 IU/kg |
| Zawartość żelaza | 10 mg/kg |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Bez cukru | Tak |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Popiół surowy | 2% |
| Wapń | 0,2% |
| Fosfor | 0,3% |
| Sód | 0,3% |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8595602555383 |
Opinie (13)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
4.9 / 5
BRIT Mono Protein Tuna & Sweet Potato - mokra karma dla psa - 400g
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...