BRIT Mono Protein Beef & Rice - mokra karma dla psa - 400g
| Waga produktu | 400 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Smak karmy | Ryż , Wołowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez soi | Tak |
| Przeznaczenie | Pies |
| Seria | BRIT Mono protein |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Monobiałkowe , Nadwrażliwość pokarmowa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Białko | 11% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8595602555345 |
BRIT Mono Protein Beef&Rice - mokra karma z wołowiną i ryżem dla psów dorosłych - 6x400g
BRIT Mono protein, BRIT Mono protein / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 400 g
BRIT Mono Protein MIX SMAKÓW - mokra karma dla psa - 24x400g
BRIT Mono protein, BRIT Mono protein / Dla psa, Dla psa / Karma mokra, Karma mokra / Dorosły, Dorosły / Odpowiednie dla wszystkich ras, Odpowiednie dla wszystkich ras / 400 g