BRIT Functional Snack Mineral Ham - przysmak dla psa - 150 g
10,62 zł
10,62 zł
Cena jednostkowa 70,80 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 150 g
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Przysmak
- Dodatkowe cechy: Bezglutenowe, Bezzbożowe, Okres wzrostu, Zdrowie ogólne
- Wiek pupila: Junior
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 150 g |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Skład | Dehydratyzowana szynka (26%), dynia (22%), soczewica czerwona (16%), płynna skrobia roślinna (14%), białko* łososia (8%), sos* z łososia (5%), kolagen* (4%), skorupki jaj (1,2%), suszone algi morskie Kelp (1%), montmorylonit (1%), olej z łososia (1%), kwas fulwowy (0,5%), minerały, ekstrakt z melona Kantalupa (0,01%), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktywowane (15x109 komórek/kg). *hydrolizat |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowe kości, zdrowy wzrost, silne i mocne zęby |
| Smak karmy | Szynka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Bezzbożowe , Okres wzrostu , Zdrowie ogólne |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Junior |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka , Dla szczeniąt , Hipoalergiczne |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Włókna surowe | 0,9% |
| Białko | 28% |
| Popiół surowy | 9,2% |
| Zawartość wilgoci | 17% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8595602539994 |
Opinie (6)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
BRIT Functional Snack Mineral Ham - przysmak dla psa - 150 g
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...