BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb - sucha karma dla psa - 3kg
Producent Brit
Ilość produktów w cenie promocyjnej - do wyczerpania zapasów
| Waga produktu | 3 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii |
| Smak karmy | Jagnięcina , Ryż |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Wielkość psa | Rasy psów małych (4 -14 kg) |
| Seria | BRIT Care |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Alergia , Bezglutenowe , Monobiałkowe , Nadwrażliwość pokarmowa , Sierść i skóra |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Białko | 28% |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8595602566143 |