Dostawa 0zł
Nowość
Producent Bozita
BOZITA Original Adult Light Kurczak - sucha karma dla psa - 12kg
BOZITA Original Adult Light Kurczak - sucha karma dla psa - 12kg
163,99 zł
163,99 zł
Cena jednostkowa 13,67 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-13
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Duża rasa 25 - 45 kg
- Dodatkowe cechy: Nadwaga, Zdrowie ogólne
- Seria: BOZITA Original
- Waga produktu: 12 kg
Więcej wariantów
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi , Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga , Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | BOZITA Original |
| Waga produktu | 12 kg |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Białko | 19% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 4,5% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 7311030417328 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
BOZITA Original Adult Light Kurczak - sucha karma dla psa - 12kg
Trwa wczytywanie...