sklep@krakvet.pl Infolinia: 12 378-49-05 FAQ

Najedź aby powiększyć

BOZITA Naturals Mini Sensitive

Producent: Bozita

Średnia ocena: brak ocen

Produkt wycofany ze sprzedaży

 BOZITA Naturals Mini Sensitive z jagnięciną to sucha karma dla psów małych ras.

Sucha karma BOZITA Naturals Mini Sensitive z jagnięciną jest odpowiednia dla dorosłych psów małych ras, które mają wrażliwy układ pokarmowy i przez to potrzebują delikatnego pokarmu. BOZITA Naturals Mini Sensitive jest karmą lekkostrawną i z łatwością przyswajaną przez organizm. Małe kawałki karmy są idealne dla małych psów i zapewniają im komfort gryzienia i połykania.

Sucha karma BOZITA Naturals Mini Sensitive przygotowana została z najwyższej jakości mięsa jagnięcego pochodzącego z  naturalnej hodowli w Szwecji. Nie zawiera składników sztucznego pochodzenia, w tym sztucznych konserwantów, polepszaczy i barwników, więc jest całkowicie bezpieczna nawet dla wrażliwych psów.

Jedną z większych zalet suchej karmy BOZITA Naturals Mini Sensitive jest jej doskonały wpływ na układ pokarmowy psa. Zawarte w karmie substancje pomagają zachować zrównoważoną florę bakteryjną i wspierają procesy trawienne.

Sucha karma BOZITA Naturals Mini Sensitive z jagnięciną może być podawana psu każdego dnia. Zawiera wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały potrzebne w codziennej, zbilansowanej diecie dorosłych psów małych ras. Pokarm BOZITA Naturals Mini Sensitive zagwarantuje, że Twój pies będzie zdrowy, silny i pełen energii na co dzień.

Oceń produkt:
Niedobry
Bardzo dobry

Brak opini o produkcie

Chat

Proszę wybrać czat: