BOZITA Katty z mięsem

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Bozita
BOZITA Katty z mięsem
49.30272.11PLN3

Sucha karma BOZITA Katty z mięsem jest odpowiednia dla kotów w każdym wieku.

Sucha BOZITA Katty z mięsem przeznaczona jest dla kotów w każdym wieku i zawiera wszystkie konieczne w zdrowej, codziennej diecie składniki odżywcze, witaminy i minerały. Jest lubiana przez koty ze względu na swój naturalny, mięsny smak.

BOZITA Katty z mięsem to pokarm, który jest łatwo trawiony, ponieważ powstaje na bazie kurczaka i ryżu. Nie powoduje podrażnień układu pokarmowego i jest bezpieczny dla żołądka. BOZITA Katty z mięsem jest pożywieniem nie wywołującym alergii lub nadwrażliwości pokarmowej, więc jest odpowiedni nawet dla kotów o delikatnym przewodzie pokarmowym.

Sucha karma BOZITA Katty z mięsem przyczynia się do zachowania zdrowia przez długie lata. Zawarta w pokarmie tauryna, bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu aminokwas, wspiera pracę serca i gwarantuje, że kot będzie cieszył się dobrym wzrokiem.

Karmę BOZITA Katty z mięsem można podawać kotu każdego dnia. Jest ona bezpieczna dla nerek i układu moczowego. Działa prewencyjnie przeciw powstawaniu kamieni nerkowych, a także utrzymuje optymalny poziom pH w moczu.

Skład: Pszenica, mączka mięsna z kurcząt, ryż, mączka mięsna, świeże mięso, tłuszcz zwierzęcy, mączka z ryb morskich, mączka kukurydziana, mączka kostna, minerały, drożdże

Zawartość witamin w 1 kg karmy: witamina A10 8800 IE, witamina D3 1100 IE, witamina E 55 mg (Alpha-Tocopherol)

Zawartość minerałów w 1 kg karmy: Wapń 1,1%,Fosfor 1,1%, Sód 0,56 %, Magnez 0,08%, Miedź (siarczan miedzi) 2%

Analiza: Białko 33% (w tym tauryna 0,15%), Tłuszcz 15%, Węglowodany (NFE) 35%, Włókna 1%, Popiół 6,1%, Wilgotność 10%. Wartość energetyczna 100g karmy 1530 kJ

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię