BOSCH Sanabelle Adult Ostrich - struś

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Bosch
BOSCH Sanabelle Adult Ostrich - struś
10.69298.72PLN4

BOSCH Sanabelle Adult Ostrich, to karma przeznaczona dla dorosłych kotów, które większość swego czasu spędzają w domu. Podczas wybierania diety dla kanapowca należy pamiętać jednak, że niczym nie różni się w kwestii żywienia od innych swoich kolegów. Z natury każdy kot jest mięsożercą, dlatego ważne jest, aby jego dieta bogata była w wysokiej klasy białko pochodzenia zwierzęcego. Ponadto koty słyną ze swoich częstych problemów trawiennych oraz z wrażliwością żołądka. Koci organizm pozbawiony regularnego kontaktu ze światem zewnętrznym może mieć kłopot z odróżnieniem danej pory roku, przez co zrzuca swą sierść nieustannie. Jeśli więc Twój pupil spędza swój czas w domu, to narażony jest na spożywanie większej ilości kul włosowych, które mogą być przyczyną nieprawidłowej pracy jelit.

Firma BOSCH doskonale rozumie potrzeby każdego zwierzęcia, dlatego stworzyła karmę Sanabelle AdultOstrich, aby troszczyć się o zdrowie Twojego kota. Tym, co niewątpliwie wyróżnia tę karmę jest wysoka zawartość świeżego mięsa ze strusia oraz brak obciążających żołądka zbóż i glutenu, aby Twój pupil nie musiał cierpieć z powodu nieprawidłowego trawienia. W trosce o wrażliwe brzuchy i wybredne gusta każdego kota-domatora firma BOSCH stworzyła recepturę z najwyższej jakości składników oraz aromatów, by Twój pupil mógł cieszyć się nie tylko doskonałym zdrowiem, ale również dobrym smakiem każdego posiłku.

ZALETY:

  • Wysoka zawartość najwyższej klasy białka z mięsa strusia, która zapewnia prawidłową dietę dla kota.
  • Brak glutenu, który obciąża żołądek i może być przyczyną nieprawidłowej pracy układu pokarmowego.
  • Zawartość tauryny, która jest niezbędna dla prawidłowego zdrowia serca.
  • Kwasy tłuszczowe, które zapewniają wolną od alergii skórę oraz piękną i lśniącą sierść.
  • Doskonały smak, który zaspokoi apetyt najbardziej wybrednego kota.

Składniki:

Świeże mięso drobiowe (min. 20 %), kukurydza, jęczmień, sproszkowane świeże mięso drobiowe, tłuszcz zwierzęcy, wątróbka (suszona), sproszkowane mięso strusie (min. 4 %), mięso suszone i odtłuszczone,  sproszkowane świeże mięso, ekstrakt z mięsa, sproszkowane jaja kurze, pulpa buraczana (bez cukru), błonnik, siemię lniane, oleje rybne, suszone drożdże piwne, węglan wapnia,  borówka brusznica (suszona) , borówka czarna (suszona), sproszkowane muszle, sproszkowana cykoria, suszone kwiaty nagietka, suszony ekstrakt z juki.

Składniki analityczne: 

Białko32.0 %
Tłuszcz surowy16.0 %
Włókno surowe3.0 %
Popiół surowy6.5 %
Wapń1.2 %
Fosfor1.05 %
Magnez0.07 %

 

Dodatki odżywcze:

Witamina A17,000 I.U.
Witamina D31,500 I.U.
Witamina E150 mg
Tauryna2,000 mg

Dawkowanie:

Waga kota             Gram na dzień
2.0 - 3.0 kg40 - 55 g
4.0 - 5.0 kg65 - 75 g
6.0 - 7.0 kg85 - 95 g
8.0 - 9.0 kg105 - 115 g
10.0 - 11.0 kg120 - 130 g
12.0 - 13.0 kg135 - 145 g
Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię