BIOMILL Swiss Professional Medium Junior

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Biomill
BIOMILL Swiss Professional Medium Junior
118.25543.39PLN3

Biomill Swiss Professional Medium Junior jest kompletną i w pełni zbilansowaną karmą dla szczeniąt ras średnich (waga psa dorosłego 10-25kg).

Pożywienie przeznaczone jest dla psów w wieku od 4-ego tygodnia do 12 miesiąca życia, czyli do osiągnięcia przez zwierzę pełnego rozwoju.

Karma całkowicie pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne, podstawowe, ponadpodstawowe i dalece ekstraordynaryjne składniki odżywcze wymagane przez psy ras średnich w fazie wzrostu.

Kompozycja składu karmy zorientowana jest na osiągnięcie maksymalnie wysokiego poziomu strawności, przyswajalności, energetyczności i smakowitości pożywienia. Pokarm został stworzony w oparciu o najbardziej zaawansowaną wiedzę zootechniczną, weterynaryjną, najwyższej jakości surowce, przy użyciu najnowocześniejszych technologii wytwórczych.

Karma zawiera optymalną ilość mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego rozwoju zwierzęcia. Odpowiedni bilans witamin i minerałów wspomaga procesy metaboliczne, dynamicznie zachodzące w organizmie psów ras średnich w fazie wzrostu, a także zapewnia prawidłowy rozwój ich masy mięśniowej i układu kostnego.

Charakterystyka karmy:

- dużą zawartością delikatnego białka rybiego 20%,

- bardzo wysoki poziom strawności i przyswajalności,

- ogranicza ryzyko występowania alergii pokarmowej,

- duży udział białek drobiowych 16%,

- wysoki poziom energetyczności,

- bardzo wysoki stopień skoncentrowania wartości energetycznych i witalnych w bardzo małym granulacie,

- niewielki rozmiar krokietów – dostosowany do szczęk małego szczeniaka kształt i poziom twardości granulatu,

- odpowiednia ilość witamin i minerałów wspomaga procesy metaboliczne u młodego osobnika,

- wspiera prawidłowy rozwój masy mięśniowej i układu kostnego szczenięcia.

Odpowiednio zbilansowany stosunek łatwostrawnych i wysokochłonnych protein do poziomu kaloryczności, znacząco obniża ryzyko wystąpienia problemu nadwagi. Ograniczona ilość węglowodanów minimalizuje występowanie wzdęć. Pokarm ze względu na swoje wysokie walory odżywcze może być stosowany jako pożywienie pełnoporcjowe dla suk szczennych i karmiących.

Karma oparta na kompleksie NATURAL DEFENCES:

- zawierającemu witaminę A, D3, E i C oraz selen, cynk,

- frukto-oligosacharydów (FOS) - optymalizuje procesy trawienne,

- Nienasycone Kwasy Tłuszczowe Omega-6 i Omega-3 zapewniają zdrową skórę i lśniącą sierść (SKIN & COAT),
 

- L-karnitynę, która wspomaga pracę serca i stymuluje spalanie tłuszczu,
wolna od glutenu.


SKŁADNIKI:
Proteiny zwierzęce 36% (20% ryba, w tym 6% świeżej ryby, 16% białka drobiowego), ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, drożdże piwne, siemię lniane, pulpa buraka cukrowego, sól, lignoceluloza, frukto-oligosacharydy (FOS 0,2%), lecytyna, minerały i witaminy.

 

SPOSÓB KARMIENIA:

Karma jest kompletna i w pełni zbilansowana, a zatem powinna stanowić wyłączne źródło pożywienia. W celu uniknięcia błędów dietetycznych nie zaleca się dodawać do karmy mięsa oraz innych substancji odżywczych. Karmę należy podawać na sucho. Pies powinien mieć zawsze dostęp do świeżej wody. W celu optymalizacji dozowania pożywienia zaleca się korzystanie z tabeli racjonowania.

 

UWAGI:

Karmę należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (w temperaturze nie wyższej niż 25˚C). Zaleca się unikać bezpośredniego wpływu na karmę lub opakowanie promieni słonecznych oraz bezpośredniego kontaktu karmy lub opakowania z ziemią. Data przydatności do spożycia znajduje się z tyłu opakowania, w górnej jego części lub w części centralnej na zgrzewie.

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię