Nowość
Producent BIOFEED
BIOFEED Tasty Dogs Life Junior Medium & Large With Beef - sucha karma dla psa -12kg
BIOFEED Tasty Dogs Life Junior Medium & Large With Beef - sucha karma dla psa -12kg
128,24 zł
128,24 zł
Cena jednostkowa 10,69 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Wiek pupila: Junior
- Wielkość rasy: Duża rasa 25 - 45 kg, Średnia rasa 10 - 25 kg
- Dodatkowe cechy: Okres wzrostu, Zdrowie ogólne
- Seria: BIOFEED Tasty Life
- Waga produktu: 12 kg
Opis
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Junior |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg , Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu , Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | BIOFEED Tasty Life |
| Waga produktu | 12 kg |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Białko | 29% |
| Zawartość tłuszczu | 19% |
| Popiół surowy | 9,3% |
| Włókna surowe | 3% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5906744519912 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
BIOFEED Tasty Dogs Life Junior Medium & Large With Beef - sucha karma dla psa -12kg
Trwa wczytywanie...