Dostawa 0zł
Nowość
Producent BIOFEED
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Wieprzowina z gęsią- sucha karma dla psa - 12kg
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Wieprzowina z gęsią- sucha karma dla psa - 12kg
161,49 zł
161,49 zł
Cena jednostkowa 13,46 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Duża rasa 25 - 45 kg, Średnia rasa 10 - 25 kg
- Dodatkowe cechy: Bezglutenowe, Zdrowie ogólne
- Seria: EUPHORIA Fresh
- Waga produktu: 12 kg
- Klasyfikacja weterynaryjna: Karma pełnoporcjowa
Więcej wariantów
Opis
Skład:
wieprzowina 35% (w tym świeża wieprzowina 30%, suszona wieprzowina 5%), ryż 12%, groch, groch obłuszczony, suszona wołowina 7%, olej z łososia 5,0%, suszona gęś 4%, pulpa buraczana, suszone jabłka 3%, ziemniaki, substancje mineralne, hydrolizowane białko zwierzęce, bataty, makuch lniany, drożdże, nasiona ostropestu 0,1%, mannooligosacharydy (MOS) 0,1%, nać pietruszki 0,1%, fruktooligosacharydy (FOS) 0,1% żurawina 0,1%, jagody rokitnika 0,1%, glukozamina 500mg, siarczan chondroityny 500mg, wyciągi roślinne (Vitis vinifera, Salvia Rosmarinus, Ribes nigrum, Glycyrrhiza glabra, Quillaia saponaria), Harpagophytum procumbens DC-czarci pazur 100mg, Boswellia serrata 100mg, bakterie inaktywowane i ich części (Lactobacillus paracasei) 0,01%, Yucca schidigeraSpecyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów , Wszystkie rasy średnich psów , Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg , Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | EUPHORIA Fresh |
| Waga produktu | 12 kg |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 28% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Popiół surowy | 8,8% |
| Włókna surowe | 3,8% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5906744522226 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Wieprzowina z gęsią- sucha karma dla psa - 12kg
Trwa wczytywanie...