BEAPHAR Spray łagodzący problemy behawioralne dla psa i kota - 125ml
Producent
| Kategoria | Dla kota , Dla psa |
| Kategoria produktu | Spray |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Waga produktu | 125 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Pojemność | 125 ml |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. , Chronić przed dziećmi. , Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8711231104789 |