BAZYL White - żwirek dla kota bentonitowy zbrylający

zobacz opinie (2)
Producent:Celpap
BAZYL White - żwirek dla kota bentonitowy zbrylający
14.0014.00PLN1

Bazyl White to naturalny, bentonitowy, bezzapachowy żwirek z nano srebrem o białych granulkach, stworzony z myślą o najbardziej wymagających właścicielach kotów. Surowce użyte do produkcji tego żwirku pochodzą z najlepszych i najczystszych złóż mineralnych w Europie. Dodatek nano srebra ma działanie antyseptyczne, co czyni go wysoce higienicznym i absolutnie bezpiecznym - szczególnie polecany do domów, w których są małe dzieci. Jednorodna, drobna frakcja (2-5 mm) powoduje, że żwirek doskonale się zbryla i nie pyli, ponadto perfekcyjnie wchładnia wilgoć, co niweluje przykrą woń. Żwirek nie przykleja się do łap, dzięki czemu nie zostaje rozniesiony poza obręb kuwety. Wieloletnie doświadczenie firmy oraz miłość do zwierząt pozwoliły na stworzenie najwyższej jakości produktu, który zapewni czystość w Twoim domu, a Twojemu pupilowi komfort podczas codziennego użytkowania.


ZALETY:

 • Wysoce chłonny (zawiera aż 60% montmorylonitu).
 • Zbryla się w twarde i łatwe do usunięcia bryłki.
 • Można kompastować go w ogródku.
 • Perfekcyjnie absorbuje wilgoć.
 • Wydajny, ekonomiczny i biogdegradowalny.
 • Produkt posiada atest PZH.

Sposób użycia: wsypać zawartość opakowania do specjalnie przygotowanej kuwety. Optymalna ilość żwirku w kuwecie to ok. 5-­6 cm wysokości. Powstałe bryłki usunąć specjalną łopatką, nie trzeba wymieniać żwirku w całości, wystarczy uzupełniać usuniętą ilość.

Najważniejsze parametry:

Barwa naturalnie biały

Zawartość montmorylonitu min. 76 %

Frakcja:

0,6­2,25 mm

Rozwiń
BAZYL White - żwirek dla kota bentonitowy zbrylający52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Super, jak dotąd najlepszy jaki mieliśmy. Nie pyli się co jest bardzo ważne bo nasze młode kocię lubi szperać w kuwecie ;-) Jest bezzapachowy, nie potrzeba neutralizatora.
 • 5/5
  Rewelacja. Żwirek się nie pyli, sam nie ma dodatkowego zapachu, co jest atutem , gdyż połączenie dodatkowego zapachu z kocim moczem mogło być trochę dolegliwe. Ten znakomicie pochłania zapach więc neutralizator zapachu jest zbędny. Specjalnie się nie roznosi, jeżeli już to bardzo minimalnie wręcz niezauważalnie. Super się zbryla więc łatwo bryłkę oddzielić od pozostałej części, kolor biały, estetyczny, granulki żwirku przyjazne dla kocich łapek . Moja kotka od razu go zaakceptowała ( przy niektórych żwirkach miała opory z wejściem do kuwety), więc jej ocena w przypadku tego produktu jest jak najbardziej obiektywna - żwirek jest po prostu rewelacyjny i już. Kocia ocena i moja - 6 z plusem. Świetny produkt , bardzo polecam. Z uwagi na to , że żwirek jest bardzo odpylony, kot przy korzystaniu z kuwety i zagrzebywaniu odchodów już się nie dusi . W mojej ocenie to jest wielka zaleta tego produktu, który uwzględnia komfort i zdrowie zwierzęcia. Opakowanie 5 l, trochę mało. Mogła by być większa w ilości np. 10 l. Cena 12 zł za 5l uważam , że bardzo przyzwoita. Wobec tego cena dwóch opakować żwirku po 5L wynosi - 24 zł . Uważam , że może być . Ogólnie moja ocena - znakomity produkt, takiego żwirku dla mojej kici szukałam.