BAZYL Silikon - żwirek dla kota silikonowy niezbrylający

zobacz opinie (1)
Producent:Celpap
BAZYL Silikon - żwirek dla kota silikonowy niezbrylający
20.0520.05PLN1

Bazyl Silikon to silikonowy, bezzapachowy, lekki żwirek o porowatej strukturze, stworzony z myślą o najbardziej wymagających właścicielach kotów. Właściwości higroskopijne żwirku odznaczają się wyjątkowym wchłanianiem wilgoci, dzięki czemu niweluje on przykry zapach kocich odchodów. Formuła nie zbryla się, dlatego może być on utylizowany w toalecie, doskonale nadaje się także do kuwet przesiewowych. Nie wymaga stałego uzupełniania, tylko co 3 tygodniowej wymiany. Żwirek nie przykleja się do łap, dzięki czemu nie zostaje rozniesiony poza obręb kuwety. Wieloletnie doświadczenie firmy oraz miłość do zwierząt pozwoliły na stworzenie wysokiej klasy produktu, który zapewni czystość w Twoim domu, a Twojemu pupilowi komfort podczas codziennego użytkowania.


ZALETY:

  • Wysoce chłonny.
  • Nie zbryla się.
  • Można utylizować w toalecie.
  • Perfekcyjnie absorbuje wilgoć.
  • Wydajny i ekonomiczny.
  • Produkt posiada atest PZH.

Sposób użycia: wsypać zawartość opakowania do specjalnie przygotowanej kuwety. Optymalna ilość żwirku w kuwecie to ok. 5­-6 cm wysokości. Żwirek wystarczy wymienić raz w miesiącu.

Rozwiń
BAZYL Silikon - żwirek dla kota silikonowy niezbrylający51

Opinie (1)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Dobrze chłonny, nie brylujący się żwirek, który rzeczywiście potrafi dobrze niwelować wszelkie niemiłe kocie zapachy (dzięki wspaniałym niebieskim kryształkom, które się uaktywniają w odpowiedniej chwili). Świetnie odkaża i wystarcza na około do lekko ponad miesiąca kociego użytkowania. Ale za to tylko od czasu do czasu jednak potrafi się do tej kociej łapki przylepić i pozostać poza kuwetą. Jedyna wada jaką dostrzegłem, to że mocno się pyli podczas czyszczenia albo wsypywania/wysypywania z kuwety, co chyba nie powinno mieć miejsca przy kryształkowej odmianie takiego żwirku. Poza tym, b. dobry produkt godny wypróbowania.