BALTICA Smaki regionów Kaczka z gruszką XS / S - sucha karma dla psa - 3kg
Producent BALTICA
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Kaczka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego , Sierść i skóra , Alergia pokarmowa , Nietolerancja zboża , Zdrowie ogólne , Mocne i zdrowe kości , Ochrona masy mięśniowej , Ochrona przewodu pokarmowego , Silna odporność , Alergik |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne , Bezglutenowe , Bezzbożowe , Sierść i skóra , Wspomaganie trawienia , Budowa mięśni , Wspomaganie odporności , Alergia , Nadwrażliwość pokarmowa |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | BALTICA Smaki regionów |
| Waga produktu | 3 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 27% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5905996521421 |
| Nazwa | Baltica Pet Food sp. Z o.o. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Rynek 6 |
| Kod pocztowy | 32-400 |
| Miejscowość | Myślenice |
| faktury@balticapetfood.pl |