BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Light Średnie rasy Ryba z ryżem - sucha karma dla psa - 1kg
Producent BALTICA
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Ryby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi , Tendencja do nadwagi , Wysterylizowane lub wykastrowane , Alergia pokarmowa , Sterylizowane , Prawidłowe trawienie , Alergik , Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka , Zdrowie ogólne , Nadwrażliwość pokarmowa , Budowa mięśni , Wspomaganie trawienia , Nadwaga , Sterylizacja , Monobiałkowe , Bezglutenowe |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | BALTICA Nutraceutic |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 22% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 4,5% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5903999105518 |
| Nazwa | Baltica Pet Food sp. Z o.o. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Rynek 6 |
| Kod pocztowy | 32-400 |
| Miejscowość | Myślenice |
| faktury@balticapetfood.pl |