BALTICA Excellent Hypoallergenic Junior L/XL Łosoś - sucha karma dla psa - 12kg
Producent BALTICA
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Junior |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów , Wszystkie rasy olbrzymich psów , Wszystkie rasy dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg , Olbrzymia rasa +45 kg |
| Główny smak | Łosoś |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej , Alergik , Mocne i zdrowe kości , Dla diet eliminacyjnych , Sierść i skóra , Okres wzrostu , Silna odporność , Nietolerancja zboża , Wrażliwy żołądek , Alergia pokarmowa , Ochrona masy mięśniowej |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia , Bezglutenowe , Budowa mięśni , Wspomaganie odporności , Alergia , Nadwrażliwość pokarmowa , Okres wzrostu , Zdrowie ogólne , Sierść i skóra , Monobiałkowe , Bez kurczaka , Bezzbożowe |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | BALTICA Excellent |
| Waga produktu | 12 kg |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 28% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 3% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5903999105785 |
| Nazwa | Baltica Pet Food sp. Z o.o. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Rynek 6 |
| Kod pocztowy | 32-400 |
| Miejscowość | Myślenice |
| faktury@balticapetfood.pl |