Walentynki z pupilem pomysły na prezent

Facebookmail

14 lutego to święto miłości. A miłość objawia się nie tylko w związkach damsko-męskich, między parterami czy członkami rodziny. Miłość to także uczucia jakimi darzymy nasze czworonogi, gryzonie, ptaszki i inne zwierzaki, które są naszymi towarzyszami codzienności. Dlatego warto w ten dzień uczcić miłość do zwierzaków i sprawić, aby 14 lutego był również dla nich wyjątkowy!

Po co świętujemy Walentynki?

Od kilkunastu lat luty również w naszym kraju oznacza święto miłości. Mimo że nie każdy zgadza się na komercyjne podejście do świętowania i zewsząd słychać głosy, że kochać powinno się cały rok, a nie tylko przez jeden dzień, jest to dobra okazja do wyrażenia uczuć. Nie zawsze przecież mamy czas i ochotę na zabawę, zdarzają się lepsze i gorsze tygodnie w naszej relacji, ale walentynki to idealny dzień do tego, aby powiedzieć komuś o naszych uczuciach, wyrazić wdzięczność za czyjąś obecność lub sprawić sobie drobne upominki, wywołujące uśmiech na twarzy.

Jak świętować Walentynki z pupilem?

Każdy miłośnik zwierząt przyzna, że uczucia jakimi darzymy nasze zwierzaki są równie silne jak te skierowane do ludzi. Warto więc wykorzystać tę wyjątkową okazję i okazać miłość naszym milusińskim. W jaki sposób?

Poświęćmy tego dnia więcej czasu na zabawę i towarzyszenie naszemu psu, kotu lub innemu pupilowi. Z pewnością będzie to dla niego przyjemne doświadczenie. Każda zabawa z panem przynosi przecież tak wiele radości!

Podarunki na Walentynki

Czas spędzony na wspólnej zabawie to najcenniejsze, co możemy ofiarować naszemu pupilowi. A co jeśli chcemy podarować mu także coś materialnego? Z pewnością znasz już dobrze swojego zwierzaka i wiesz, co lubi najbardziej. Naszym bliskim prezentujemy czekoladki i słodkości, naszym pupilom możemy dać przekąski lub przysmaki, które uwielbiają. Dobrym wyborem może być także nowy, ciekawy smak karmy.

Walentynkowe zabawki

Inną doskonałą propozycją na walentynkowy prezent są zabawki dla zwierzaków. Nowa maskotka, piłka, gryzak zajmie psa na długie godziny. Kot z pewnością ucieszy się z nowego drapaka, ale równie sympatyczną zabawką może być dla niego elektryczna myszka lub piłka do zabawy.

Oryginalnym, ale i praktycznym prezentem na zimowe chłody będzie nowe ubranko, które będzie ogrzewać pupila w trakcie spacerów w mroźne dni. To także dobra okazja na wymianę zniszczonego legowiska, zużytych misek lub innych artykułów codziennego użytku. W końcu nie od dziś wiadomo, że praktyczne prezenty są równie przyjemne!

Wyjątkowy dzień dla właściciela i dla pupila

Sposobów na uczczenie walentynek z pupilem jest mnóstwo. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, a wybór najlepszego sposobu spędzenia tego dnia jest zależny jedynie od preferencji Twojego pupila. Wspólne świętowanie wzmacnia relację i więź, również między człowiekiem i zwierzęciem, dlatego warto wykorzystywać takie okazje,  gdy tylko się nadarzą!

Facebookmail

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *