Walentynki z pupilem pomysły na prezent

walentynki_z_psem
Facebookmail

14 lutego to święto miłości. A miłość objawia się nie tylko w związkach damsko-męskich, między parterami czy członkami rodziny. Miłość to także uczucia jakimi darzymy nasze czworonogi, gryzonie, ptaszki i inne zwierzaki, które są naszymi towarzyszami codzienności. Dlatego warto w ten dzień uczcić miłość do zwierzaków i sprawić, aby 14 lutego był również dla nich wyjątkowy!

Po co świętujemy Walentynki?

Od kilkunastu lat luty również w naszym kraju oznacza święto miłości. Mimo że nie każdy zgadza się na komercyjne podejście do świętowania i zewsząd słychać głosy, że kochać powinno się cały rok, a nie tylko przez jeden dzień, jest to dobra okazja do wyrażenia uczuć. Nie zawsze przecież mamy czas i ochotę na zabawę, zdarzają się lepsze i gorsze tygodnie w naszej relacji, ale walentynki to idealny dzień do tego, aby powiedzieć komuś o naszych uczuciach, wyrazić wdzięczność za czyjąś obecność lub sprawić sobie drobne upominki, wywołujące uśmiech na twarzy.

Jak świętować Walentynki z pupilem?

Każdy miłośnik zwierząt przyzna, że uczucia jakimi darzymy nasze zwierzaki są równie silne jak te skierowane do ludzi. Warto więc wykorzystać tę wyjątkową okazję i okazać miłość naszym milusińskim. W jaki sposób?

Poświęćmy tego dnia więcej czasu na zabawę i towarzyszenie naszemu psu, kotu lub innemu pupilowi. Z pewnością będzie to dla niego przyjemne doświadczenie. Każda zabawa z panem przynosi przecież tak wiele radości!

Podarunki na Walentynki

Czas spędzony na wspólnej zabawie to najcenniejsze, co możemy ofiarować naszemu pupilowi. A co jeśli chcemy podarować mu także coś materialnego? Z pewnością znasz już dobrze swojego zwierzaka i wiesz, co lubi najbardziej. Naszym bliskim prezentujemy czekoladki i słodkości, naszym pupilom możemy dać przekąski lub przysmaki, które uwielbiają. Dobrym wyborem może być także nowy, ciekawy smak karmy.

Doberman z różą

Walentynkowe zabawki

Inną doskonałą propozycją na walentynkowy prezent są zabawki dla zwierzaków. Nowa maskotka, piłka, gryzak zajmie psa na długie godziny. Kot z pewnością ucieszy się z nowego drapaka, ale równie sympatyczną zabawką może być dla niego elektryczna myszka lub piłka do zabawy.

Oryginalnym, ale i praktycznym prezentem na zimowe chłody będzie nowe ubranko, które będzie ogrzewać pupila w trakcie spacerów w mroźne dni. To także dobra okazja na wymianę zniszczonego legowiska, zużytych misek lub innych artykułów codziennego użytku. W końcu nie od dziś wiadomo, że praktyczne prezenty są równie przyjemne!

Wyjątkowy dzień dla właściciela i dla pupila

Sposobów na uczczenie walentynek z pupilem jest mnóstwo. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, a wybór najlepszego sposobu spędzenia tego dnia jest zależny jedynie od preferencji Twojego pupila. Wspólne świętowanie wzmacnia relację i więź, również między człowiekiem i zwierzęciem, dlatego warto wykorzystywać takie okazje,  gdy tylko się nadarzą!

Facebookmail

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *