Twój pies też może być FIT!

Twój pies też może być FIT!

Znaczny rozwój wiedzy weterynaryjnej w ostatnich latach sprawił, że dużo więcej wiemy o tym, czego potrzebuje organizm psa do właściwego funkcjonowania. To doświadczenie specjalistów pozwala nam zadbać również o odpowiednią kondycję naszych ulubieńców.

Moda na bycie FIT

W ciągu ostatnich lat dało się zauważyć, że życie ludzi i zwierząt się zmienia. Co prawda, nie jest to nic nadzwyczajnego, ale zmiana sposobu życia, nowe nawyki żywieniowe i aktywność mają bardzo duży wpływ na jakość i długość bytu. Popularną modę na zdrowe jedzenie i bycie fit ludzie starają się wpoić również swoim czworonogom. I bardzo dobrze! Takie podejście może okazać się zbawienne zarówno dla człowieka, jak i dla pupila.

Jak zapewnić psu długie i zdrowe życie?

Podstawą lepszego trybu życia czworonogów jest zadbanie o ich prawidłową dietę. Ta powinna być skomponowana tak, aby dostarczała wszystkich substancji odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju psa. Oczywiście należy pamiętać także o walorach smakowych. Na rynku są dostępne produkty zróżnicowane pod względem składu. Dzięki cennemu doświadczeniu hodowców i nieocenionej wiedzy lekarzy weterynarii powstają idealnie zbilansowane karmy, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednego pupila.

Suplementacja aż kluczowy budulec zdrowego życia

Samo żywienie nie jest gwarancją zdrowego i długiego życia czworonogów. Zwierzęta, podobnie jak my, potrzebują niezwykle ważnych składników odżywczych, a także witamin i minerałów dostarczają niezbędną energię do codziennych aktywności. Bez suplementów diety nie da się zbudować życia pełnego witalności. Na zoologicznym rynku są dostępne produkty, które idealnie uzupełniają dietę psów, wspomagają zwierzęce organy i pozytywnie wpływają na lepsze samopoczucie psów.

Najpopularniejsze suplementy diety dla psa to:

  • Witaminowy suplement diety dla psa to produkt zawierający dobroczynny kompleks witamin, który korzystnie wpływa na cały organizm zwierzęcia.
  • Suplement diety dla psa sierść jest uzupełnieniem codziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze i witaminy, niezbędne do właściwego działania struktury skóry i mieszków włosowych psa. Produkt ten zapewnia pupilowi doskonały wygląd.
  • Suplement diety dla psa stawy jest idealny dla psów aktywnych, których stawy codziennie podejmują duży wysiłek i potrzebują regularnego dostarczania właściwych witamin i minerałów.
  • Suplement diety dla psa stres to bogaty w melatoninę produkt, który szybko i skutecznie umożliwia złagodzenie nieprzyjemnych doznań, zapewniając pupilowi długotrwałe uczucie wyciszenia i spokoju. Warto wspomagać psa w zwalczaniu stresu, ponieważ zaniechanie może spowodować trwałe i bardzo poważne problemy.
  • Suplement diety dla psa trawienie jest idealnym rozwiązaniem dbającym o poprawne funkcjonowanie układu pokarmowego czworonoga. Zapewnia psu właściwą przemianę materii i poprawia samopoczucie.

Zalety suplementacji

Wielokrotnie zapewne słyszałeś, że witaminy i minerały są nieodłącznym elementem psiej diety. I nie jest to zwykły frazes powtarzany wśród miłośników zwierząt. Podawane każdego dnia pożywienie nie zapewni wystarczającej porcji energii i składników odżywczych bez pomocy suplementów. Uzupełnienie diety witaminami i minerałami ma wiele zalet. Oprócz tych sprecyzowanych, są jeszcze te, które można zauważyć gołym okiem. Jest to między innym poprawa jakości życia, witalności i aktywności zwierzęcia. Dodatkowy zastrzyk witamin i mikroelementów pomoże również ukształtować zachowanie pupila i znacząco ułatwi tresurę.

Sport u psów

Obustronna korzyść

Warto zdecydować się na dołączenie suplementów do codziennej diety pupila, ponieważ poprawa jakości życia zwierzęcia pozytywnie wpłynie również na środowisko, w którym przebywa. Dzięki stosowaniu suplementów pies będzie w dobrym humorze, a jego relacje z opiekunem staną się bardziej przyjacielskie. Suplementacja poprawi jakość  życia Twojego czworonożnego przyjaciela, a efekty zobaczysz niemal natychmiast.

Podawaj swojemu psu suplementy diety, a pupil będzie Ci za to wdzięczny!

Sklep Zoologiczny KrakVet.pl

Szeroki wybór wysokiej jakości karm FirstMate dla psów

Udostępnij