Sukces I edycji Akademii KrakVet!

Sukces I edycji Akademii KrakVet!

Dobiegła końca I edycja projektu, dedykowanego właścicielom psów, którzy chcą podnieść poziom wyszkolenia swoich pupili i poprawić jakość wzajemnej komunikacji. 12 grudnia zakończyła się Akademia KrakVet. Wszyscy uczestnicy ukończyli szkolenie z wynikiem pozytywnym i otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez firmę Pedigree i sklep KrakVet.pl.

Szkolenie z behawiorystą to ważny element komunikacji psa i jego właściciela. Istotny jest fakt, aby był to behawiorysta, a nie zwykły trener. Behawioryzm w przypadku szkolenia zwierząt pozwala na zgłębienie wiedzy na temat zachowania psów. Dzięki tym umiejętnościom jesteśmy w stanie prawidłowo odczytać reakcje naszego pupila, a także rozpoznać u psa objawy, mogące świadczyć o problemie fizycznym lub psychicznym. Mechaniczne i siłowe wychowanie jest niedopuszczalne, jeżeli kochamy swoich przyjaciół, to nie powinniśmy ich krzywdzić. Akademia KrakVet uczy jak rozumieć i wykorzystywać emocjonalną więź, która łączy właściciela i jego psiaka. Właśnie takie podejście do tematu pozwoliło 50 uczestnikom projektu ukończyć bezpłatne, miesięczne szkolenie, z pozytywnym wynikiem.

Jesteśmy dumni z postępów, jakie podczas szkoleń poczyniły psy, a także ich właściciele. Strach, jaki towarzyszył im na pierwszych zajęciach, całkowicie zniknął, dzięki czemu na egzaminie dumnie prezentowali współpracę ze swoimi pupilami. Wspaniale patrzy się na ludzi, którzy bez stresu dogadują się ze swoimi psami. mówi Marek Batko, właściciel największego e-sklepu zoologicznego w Polsce, KrakVet.pl

Bardzo miło było poznać osobiście Klientów, z którymi na co dzień mamy kontakt wyłącznie mailowy lub telefoniczny. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uczestnicy Akademii KrakVet zrozumieli, jak ważne jest bezstresowe szkolenie psa i jak pozytywne rezultaty może ono przynieść. dodaje Katarzyna Sarga, specjalista ds. marketingu w firmie KrakVet

Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga oraz strony projektu www.akademiakrakvet.pl, na których już niebawem informować będziemy o kolejnych edycjach Akademii.

Udostępnij