Poznaj karmę Rafi

Dolina Noteci Rafi

Poznaj karmę Rafi

Właściciele psów i kotów zapewne wiedzą, jak trudnym wyborem jest znalezienie odpowiedniej karmy dla swojego pupila. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, co bardzo utrudnia podjęcie decyzji. Każdy chce, aby jego pupil jadł to, co najlepsze. Karma Rafi to propozycja przygotowana przez jedną z wiodących marek na rynku żywności dla zwierząt.

Rafi – karma dla psów i kotów

Jednym z produktów dostępnych na rynku jest marka Rafi. Jest to propozycja przygotowana przez firmę Dolina Noteci z Polanowa. Co można zauważyć na pierwszy rzut oka? Bardzo różnorodny asortyment produktów, co pozwoli zapewnić zwierzakowi odpowiednio urozmaiconą dietę.

W ofercie firmy znaleźć można karmę zarówno suchą, jak i mokrą, w kilku wariantach smakowych. Dostępne są produkty z drobiem, wołowiną, jagnięciną, kaczką i zielonym groszkiem, indykiem i marchewką, dziczyzną i marchewką oraz królikiem i brokułami.

Producent karmy podkreśla, że produkty przygotowane zostały w taki sposób, aby zaspokajać potrzeby żywieniowe dorosłych psów, gdyż uwzględniają ustalone zalecenia żywieniowe. Dzięki temu karma jest doskonałym, odpowiednio zbilansowanym posiłkiem. W składzie karmy znajduje się pełnowartościowe białko, doskonale trawione przez układ pokarmowy zwierzaka. Źródłem białka jest mięso, wyłącznie doskonale wyselekcjonowane, a także surowce pochodzenia zwierzęcego. Rafi karma dla psa dostarczy pupilowi wszelkich niezbędnych dla zdrowia i prawidłowej kondycji składników odżywczych, w tym witamin i składników mineralnych.

W sprzedaży dostępne są warianty karmy dla psów dorosłych (Classic), a także młodych psów (Junior) oraz karma dla kotów. W każdym przypadku są to produkty o doskonałej jakości, mające na celu zaspokojenie potrzeb żywieniowych pupila.

Karma Rafi – doskonała jakość w rozsądnej cenie

Karma Rafi, bez względu na wariant smakowy, to produkty przygotowane wyłącznie z najlepszej jakości produktów. Dbałość o jakość związana jest z mottem firmy, zgodnie z którym najważniejszą kwestią jest dostarczanie żywności dla zwierząt, która umożliwia promowanie zdrowego żywienia. To właśnie dlatego produkty poddawane są wieloetapowemu procesowi selekcji. Ale to jeszcze nie wszystko. Firma korzysta z najnowszych technologii, jednocześnie zatrudniając odpowiednio wykształconych i doświadczonych pracowników.

Co ciekawe Dolina Noteci omawiając proces przygotowania produktów wskazuje, że wykorzystywane przez nią surowce pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych i renomowanych źródeł, a większość półproduktów i składników posiada certyfikaty świadczące, że składniki mogłyby być spożywane przez ludzi, co dowodzi, że jakość wykorzystanych składników jest naprawdę wysoka.

Dużą zaletą, wpływającą na prawidłowe żywienie psa jest fakt, że do przygotowania karmy wykorzystywane są świeże warzywa, dostarczane wyłącznie od sprawdzonych lokalnych dostawców, dzięki czemu pozbawione są szkodliwych dla zdrowia psa elementów. Dostawcy są starannie dobierani, a przed rozpoczęciem współpracy firma Dolina Noteci przeprowadza audyt, aby mieć pewność, że dostarczone produkty będą zgodne z wymaganiami jakościowymi firmy.

Postaw na Rafi!

Rafi to karma, której największą zaletą jest doskonały skład, dostarczający psom lub kotom odpowiednio dobranych wartości odżywczych. Wybierając karmę suchą i mokrą od Doliny Noteci zapewniasz swojemu zwierzakowi to, co najlepsze dla jego zdrowia!