Pies ma smaka na przysmaka!

Właściciele psów doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest motywowanie pupila podczas treningu, a także mądre urozmaicanie jego diety. Motywowanie psa to nie tylko podawanie smakołyków jest wiele innych sposobów i narzędzi na wyrażenie naszej aprobaty. Mimo wszystko, gotowe przysmaki to najczęstszy i wymagający najmniejszego nakładu pracy sposób nagradzania.

Obecnie na rynku można znaleźć kilkaset różnych przysmaków, jak jednak wybrać te najlepsze? Warto pamiętać, że nasz pies jest mięsożercą i to właśnie mięso powinno być głównym składnikiem przekąsek dla psów. Jego śladowe ilości przekładają się na jakość produktu, świadczą o tym, że do przysmaku zostało dodane wiele ulepszaczy i chemii, co może negatywnie wpływać na samopoczucie i zdrowie naszego pupila.

Najzdrowszymi, a jednocześnie najsmaczniejszymi mięsami dla psów są: drób, wołowina oraz cielęcina. Warto także uzupełnić dietę psa o smakołyki, które w składzie posiadają rybę. Poza niezbędnym do funkcjonowania białkiem, ryby zawierają witaminę A oraz fosfor. Psom najlepiej podawać mięso z ryb morskich, takich jak okoń lub dorsz. Jeżeli chodzi o kości, które wielu właścicieli czworonogów dodaje do czarnej listy żywienia pupila, w rzeczywistości stanowią one źródło substancji odżywczych i doskonale wzmacniają zgryz. Niedocenione przez wielu ludzi, dla naszych zwierzaków stanowią smaczny dodatek do codziennej diety.

Niedawno sklep KrakVet.pl wzbogacił swoją ofertę o naturalne przysmaki dla psów i kotów. KrakVet Natural Snack to przekąski, które nie zawierają sztucznych konserwantów, są wolne od antybiotyków i ulepszaczy smaków, nie zawierają zbóż ani innych popularnych zapychaczy. Nasze przysmaki Powstały z miłości do zwierząt, to naturalne przekąski, które w składzie mają ponad 95% mięsa, pochodzącego z wyselekcjonowanych hodowli. Jest to gwarancja tego, że nasz pupil otrzyma przekąskę najwyższej klasy!

Przysmak dla psa

Dodatkowym atutem przekąsek KrakVet Natural Snack jest różnorodność smaków i kształtów. W naszej ofercie znajduje się siedem różnych smaków dla psów: kości z kurczakiem, kawałki kaczki, kawałki kurczaka, kurczak, kurczak i dorsz, kurczak i ser, pierś z kaczki. Jak widać swoją uwagę skupiliśmy na ulubionym gatunku mięsa naszych czworonogów, jakim jest drób.

Podając psu KrakVet Natural Snack masz pewność, że dostarczasz swojemu zwierzakowi lekkostrawną przekąskę opracowaną według specjalnych receptur tak, aby zapewnić mu niezbędne w codziennej diecie ilości białka oraz witamin. Przysmak ten zaspokaja także naturalną potrzebę żucia Twojego czworonoga, wspomaga prawidłową pielęgnację dziąseł oraz ułatwia ścieranie kamienia nazębnego. Codzienna porcja naturalnych składników sprawi, że Twój pies będzie pełen energii, jego sierść stanie się lśniąca, zęby zdrowe, a jego odporność zostanie wzmocniona.