Petvita – Najlepszej jakości karma dla Twojego pupila!

Petvita – Najlepszej jakości karma dla Twojego pupila!

Facebookmail

Wieloletnie doświadczenie, jakość i naturalne składniki, czyli to, co najlepiej określa markę Petvita.

Długie lata poszukiwań oraz osobistych doświadczeń z czworonożnymi przyjaciółmi umożliwiły stworzenie karmy idealnie dostosowanej do ich potrzeb. Zarówno psy, jak i koty są mięsożerne, a w wielu karmach dostępnych na rynku mięso stanowi jedynie śladową ilość produktu, przy dużej zawartości zbóż. Wpływa to negatywnie na układ pokarmowy pupila, co ma odzwierciedlenie w jego wyglądzie i ogólnym stanie zdrowia. Tylko karma bogata w mięso zapewnia błyszczącą sierść, dobrą odporność organizmu oraz mocne stawy i kości.

Dlatego właśnie Petvita stawia na karmę zgodną z naturą psów i kotów, z bardzo wysoką zawartością mięsa i kwasów Omega 3 i 6 naturalnego pochodzenia. Dodatkowo, w produktach marki Petvita występują Fruktooligosacharydy oraz inulina, które są naturalnymi prebiotykami i pozytywnie wpływają na florę jelitową.

Białko zawarte w karmie pochodzi tylko z jednego źródła. Ograniczona ilość tego składnika zapobiega alergii pokarmowej oraz ułatwia zmniejszenie objawów tej przypadłości. Produkt staje się delikatny i lekkostrawny.

Produkty Petvita dostosowane są do wieku i potrzeb pupila, co sprawia, że każdy rodzaj ma ściśle określony skład i odpowiednio zbilansowane składniki. Na najbardziej wybrednych czworonogów czeka cały wachlarz smaków do wyboru.

Jako szczęśliwi posiadacze i miłośnicy zarówno psów i kotów szczerze polecamy markę Petvita.

Szczęśliwy pies

Dużo mięsa oraz naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki w każdym opakowaniu to właśnie to, czego potrzebują nasi milusińscy, aby cieszyć się każdym dniem.

Facebookmail

Dodaj komentarz