Karmy Fitmin – wszystko, co najlepsze dla Twojego zwierzaka

karmy fitmin

Dbasz o dietę swojego czworonoga i starasz się, aby była ona nie tylko smaczna, ale także zdrowa, pełna potrzebnych składników odżywczych i wspierała organizm zwierzaka? Stale eksperymentujesz i szukasz odpowiedniej diety? Kupujesz karmy, a może próbujesz przygotować coś w domu? Nie masz jednak pewności czy produkty, po które sięgasz są odpowiednie? Czy zawierają składniki szkodliwe dla twojego czworonoga, jak np. gluten? Wybierając karmy Fitmin nie musisz się o to martwić.

Z miłości do zwierząt

Produkty, które w ofercie ma firma Dibaq tworzone są we współpracy ze specjalistami do spraw żywienia zwierząt. Dlatego karmy są całkowicie bezpieczne. Duży udział świeżego mięsa w składzie karmy zapewnia im doskonały smak i sprawi, że będą smakować każdemu czworonogowi. 

Kilkadziesiąt lat doświadczenia, którym może pochwalić się firma Dibaq, jest gwarantem wysokiej jakości produktów dla zwierząt. Co więcej, warto wspomnieć, że produkty żywieniowe Fitmin posiadają certyfikat IFS (International Food Standard), który jest potwierdzeniem wysokiej jakości ich karm.

Fitmin wychodzi naprzeciw właścicielom wszystkich psów – od najmniejszych przedstawicieli rasy Yorkshire Terrier, aż do reprezentantów ras olbrzymich, jak np. Bernardyn. Składy karm są dostosowywane pod specyficzne wymagania psów, uwzględniając funkcjonowanie ich organizmów oraz średnią dzienną aktywność.

Fitmin Purity Holistic

W ofercie firmy znajdziemy pełnowartościowe karmy Fitmin Purity Holistic, które swoim składem pokrywają potrzeby rozwojowe psów w określonych okresach życia.

Duży procent świeżego mięsa w składzie jest zapewnieniem dobrego smaku i dostarcza istotnych składników odżywczych. Dodatki w karmie nie zawierają zbóż, aby zmniejszyć ryzyko alergii lub nietolerancji.

Ponadto dodatki do składu karmy mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu psa. Grzyby shiitake chronią serce i wzmacniają odporność organizmu, natomiast kompleks Herbs Vitality, czyli specjalna mieszanka ziół, wspomaga układ trawienny i poprawia witalność czworonoga.

Pies (nie zawsze)aktywny

Twój pies uwielbia wylegiwać się na kanapie lub swoim legowisku? Kocha biegać, a na widok smyczy i sygnału o spacerze skacze z radości? Masz w domu szczeniaka i nie wiesz jaką karmę mu podawać? Mimo że dbasz o dietę psa, ma on tendencję do przybierania na wadze? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to karmy Fitmin są odpowiednie dla Twojego czworonoga.

Potrzeby psa na każdym etapie rozwoju są różne, dlatego odpowiednie dobranie karmy jest istotne, aby prawidłowo wspierać rozwój zwierząt. Ponadto, każda z ras ma inne zapotrzebowania wynikające z odmiennych poziomów aktywności czy funkcjonowania organizmu.

Produkty Fitmin dostosowane są do potrzeb psów młodych i starszych, ras małych, średnich i dużych, zarówno o wysokiej, jak i niskiej aktywności. Skład produktów jest dokładnie dobierany, aby zagwarantować psom prawidłowe wsparcie organizmu. Karmy Fitmin Program nie zawierają zbóż i sztucznych konserwantów, dlatego będą bezpiecznym rozwiązaniem dla Twojego psa.

Karmy Fitmin to nie tylko energia!

Nie lubisz kiedy odchody twojego zwierzaka brzydko pachną? Zauważyłeś, że z pyska twojego czworonoga wydobywa się nieprzyjemny zapach? W składzie karm Fitmin znajdują się dodatki, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Wyciąg z juki zawarty w karmach, zarówno dla psów, jak i kotów, łagodzi brzydki zapach moczu i odchodów. Wyciąg z juki niweluje gazy i amoniak, powstające w wyniku trawienia pokarmu.

Nieprzyjemny zapach z pyska czworonoga może wynikać z nagromadzonego kamienia nazębnego, zalegających resztek pokarmu między zębami, bakterii i toksyn występujących w jamie ustnej, a także koprofagii, czyli tendencji do zjadania odchodów. Dlatego karmy Fitmin chronią higienę jamy ustnej poprzez specjalistyczną formułę antybakteryjną. Ponadto zmniejszają i nie dopuszczają do powstawania kamienia nazębnego.

Świeże mięso w karmie, nie z talerza!

Podając surowe mięso swojemu zwierzakowi trzeba uważać, na to co się wybiera. Przede wszystkim, nie powinno się karmić psa resztkami z obiadu. Kawałki mięsa zawierają przyprawy, które mogą być szkodliwe dla czworonogów. Co ważniejsze, nie zapewniamy wtedy w diecie wszystkich potrzebnych składników odżywczych.

Karmy Fitmin są rozwiązaniem dla właścicieli chcących karmić swoje czworonogi w ten sposób. W składzie karmy duży udział ma świeże mięso. Gwarantuje to doskonały smak oraz dawkę potrzebnych substancji mineralnych. Dodatkiem do wykorzystywanego mięsa są ryż oraz bezzbożowe składniki (np. groszek lub ziemniaki).

Karmy Fitmin dla kotów

Sierść Twojego kota nie jest lśniąca i aksamitna? Przyczyną może być zbyt uboga dieta. Karmy Fitmin posiadają dodatki, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Istotną rolę odgrywa dodatek siemienia lnianego w karmach. Innymi słowy siemię lniane zawiera kwasy omega-3, które poprawiają stan skóry i sierści czworonoga.

Dlaczego wybrać karmy Fitmin:

  • Są pełnowartościowe i wspierają prawidłowy rozwój zwierząt.
  • Dostosowane do wieku i aktywności zwierząt.
  • Posiadają dużą zawartość świeżego mięsa.
  • Gwarancja jakości i doskonały smak.
  • Skład karmy bogaty jest w potrzebne czworonogom składniki odżywcze.
  • Zawiera naturalne dodatki, niezawierające zbóż.