FirstMate – najwyższa jakość w każdym kęsie

FirstMate – najwyższa jakość w każdym kęsie

Czy wiesz, że marka FirstMate stosuje niezwykle innowacyjne metody, by zapewnić równomierną wartość odżywczą, a także wyśmienity smak w każdym kęsie karmy? Kanadyjska marka posiada własny zakład produkcji, w którym stosuje nowoczesne metody wytwarzania karmy dla zwierząt. Stosowany przez FirstMate system infuzji próżniowej zapewnia dietę dla Twojego zwierzaka na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej na temat niezwykłych metod produkcji FirstMate.

Przeczytaj również: FirstMate Grain Friendly – recenzja karmy, analiza składu

System VIS – próżnia i ciśnienie dla najlepszego odżywienia

Marka FirstMate stosuje wyjątkowo skuteczny sposób produkcji karmy, który gwarantuje, że każda granulka karmy jest równomiernie nasączona cennymi tłuszczami i olejami. Przekłada się to na jej doskonały smak.  

Jak to działa? Po ugotowaniu i schłodzeniu granulki karmy trafiają do systemu VIS – systemu infuzji próżniowej. Po wprowadzeniu granulek do naczynia próżniowego, próżnia usuwa powietrze z wnętrza krokietów karmy. Następnie dodawane są zdrowe tłuszcze i oleje. W kolejnym kroku powietrze jest stopniowo wprowadzane do naczynia, dzięki czemu pod wpływem ciśnienia powietrza oleje i tłuszcze równomiernie nasączają każdy krokiet karmy.

Dzięki temu każdy kęs karmy, który trafia do miski Twojego psiaka jest nie tylko smakowity, ale także zapewnia równomierną wartość odżywczą. W ten sposób FirstMate dąży do tego, by zapewnić najwyższą jakość w każdej granulce.

Sprawdź: Tłuszcz z kurczaka, nie białko z kurczaka – zrozumieć różnice

Innowacyjne metody FirstMate

firstmate

Najczęstszą metodą wprowadzania zdrowych olejów i tłuszczów do suchej karmy jest powlekanie (na przykład poprzez spryskiwanie na podajniku) krokietów karmy i wstrząsanie granulkami w celu wymieszania olejów. Jest to standard, który stosuje większość producentów karmy.

FirstMate jednak obiera inne podejście – marka stawia na innowacje i nowe metody, by zapewnić Twoim zwierzakom jak najlepszą jakość karmy. Niezwykle pomysłowe zastosowanie działania próżni i ciśnienia w systemie VIS wyróżnia markę na tle innych producentów.

Zobacz: Dieta All Life Stages – karma dla psów w każdym wieku

FirstMate – prosty skład, dłuższa radość z życia

firstmate

FirstMate producent karm dla psów i kotów z ponad 30-letnim doświadczeniem. Karmy marki to wyjątkowa nowość na polskim rynku. Sklep zoologiczny KrakVet oferuje karmy marki z linii Grain-Friendly – wyjątkowe monobiałkowe diety odpowiednie dla psów wszystkich ras oraz na każdym etapie życia, z wyjątkiem szczeniaków dużych ras w przypadku wariantów z kurczakiem i jagnięciną.

Pokarmy FirstMate Grain-Friendly zawierają jedno źródło białka i jedno źródło węglowodanów. Są to diety L.I.D., czyli diety z ograniczoną liczbą składników. Oznacza to, że zawierają ograniczoną liczbę starannie wyselekcjonowanych składników o wysokiej wartości odżywczej. Dzięki temu stanowią idealne rozwiązanie w diecie psów wrażliwych i alergików. Znajdują zastosowanie w diecie wykluczeniowej, a także w diecie rotacyjnej, gdyż receptury różnią się pomiędzy sobą tylko źródłem białka.

Receptury są hipoalergiczne i lekkostrawne. Powstają z wysokiej jakości składników mięsnych pozyskiwanych ekologicznie. Źródłem węglowodanów są w nich pełnowartościowe zboża – owies i ryż. Tłuszcz z kurczaka jest w nich przetwarzany bez protein, dzięki czemu nie powinien wywoływać niepożądanych reakcji na pokarm u psów wrażliwych na ten składnik.

Karmy są wysoce odżywcze i jednocześnie wydajne – dzięki temu możesz zaoszczędzić na karmie dla psa, jednocześnie zapewniając mu doskonały posiłek.

Poznaj wyjątkowe suche karmy dla psa FirstMate Grain-Friendly.

Sprawdź: Co to jest dieta Grain Friendly?

FirstMate Grain-Friendly Free Range Lamb & Oats Formula

firstmate

Pełnoporcjowa sucha karma odpowiednia dla psów w każdym wieku (z wyjątkiem szczeniąt dużych ras).

Źródłem białka jest w niej hipoalergiczna i lekkostrawna jagnięcina, która pochodzi od karmionych trawą jagniąt z wolnego wybiegu, z australijskich pastwisk. Jagnięcina jest bogata w niezbędne w diecie witaminy, takie jak witaminy z grupy B, a także żelazo, cynk i potas.

Karma jest odpowiednia dla alergików i wrażliwych psów. Tłuszcz z kurczaka jest w niej oczyszczony z protein.

FirstMate Grain-Friendly Wild Pacific Caught Fish & Oats Formula

firstmate

Pełnoporcjowa sucha karma odpowiednia dla psów w każdym wieku, w tym dla szczeniąt dużych ras.

Źródłem białka, witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych są ryby pacyficzne. Marka używa wyłącznie mięsa dzikich ryb poławianych w ich naturalnym środowisku.

Mięso ryb zawiera szczególnie korzystną dawkę kwasów tłuszczowych, które dbają o funkcje mózgu, a także zapewniają zdrową i piękną skórę i sierść. Karma jest odpowiednia dla alergików i wrażliwych psów, a tłuszcz z kurczaka jest w niej oczyszczony z białka.

FirstMate Grain-Friendly Cage Free Chicken Meal & Oats Formula

firstmate

Pełnoporcjowa sucha karma odpowiednia dla psów w każdym wieku (z wyjątkiem szczeniąt dużych ras). Źródłem białka jest w niej kurczak z chowu bezklatkowego.

Mięso kurczaka jest wysoce lekkostrawne i bogate w cenne kwasy tłuszczowe. Zawiera także niezbędne w psiej diecie witaminy i minerały, takie jak witaminy z grupy B, a także witaminy A, C, D, E i K. Dostarcza także fosforu i potasu.

Karma jest odpowiednia dla psów wrażliwych i alergików. Formuła jest wysoce odżywcza, a przy tym wydajna.

Sklep Zoologiczny KrakVet.pl

Szeroki wybór wysokiej jakości karm FirstMate dla psów

Udostępnij