ARTIGLIO Drapak dla kota kartonowy Angelo

Dodaj pierwszą opinię
Producent:PET FAMILY
ARTIGLIO Drapak dla kota kartonowy Angelo
49.9949.99PLN1

Wiadomo, że każdy kot to "kartoniarz": wystarczy zostawić kartonowe pudło (a nawet małe pudełko) dosłownie na minutę bez nadzoru, a kot od razu się do niego pakuje. Robi tak 99% z nich. Koty lubią w nich spać, ale również wbijać w nie pazurki. Nie w każde pudełko da się te pazurki wbić. A tak by się chciało je pozdzierać...

Zadbaj o naturalna potrzebę swojego mruczka, jaką jest chęć drapania i ścierania pazurków, ale także o... wyposażenie mieszkania i zafunduj kotu drapak kartonowy Artiglio, który będzie uwielbiał!

Wygodny, płaski drapak może kotu służyć jako legowisko, na którym można robić różne kocie sztuczki, jak chociażby czochrać grzbiet oraz przede wszystkim jako drapak, który poprzez niespotykaną miłość kotów do kartonu będzie w ciągłym użytkowaniu. Co będziesz z drapaka kartonowego Angelo mieć Ty? Niezniszczoną sofę. Albo fotel. Albo dywan. Albo jeszcze inny element wyposażenia mieszkania :)

Rozmiary drapaka pozwalają na komfortowe wygibasy nawet dużym kotom - choć oczywiście czasem łapa czy ogon może się nie zmieścić w całości ;) Płaski kształt pozwala na chwilowe schowanie go za łóżko / na szafę / do wersalki. Można go czyścić odkurzaczem. Drapak jest na tyle ciężki, by koty z nim nie jeździły po podłodze, ale na tyle lekki, że można go zabrać ze sobą (i kotem) np. w podróż.

UWAGA!!! Do drapaka dołączona jest kocimiętka, która zachęci kociaka do ścierania pazurków ... Twój kot "poczuję miętę" do tego drapaka od samego początku!

Wymiary:

Długość: 56cm

Szerokość: 26cm

Grubość: 4cm

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię