ANIMONDA Vom Feinsten Kastrierte smak: indyk z pstrągiem

zobacz opinie (2)
Producent:Animonda
ANIMONDA Vom Feinsten Kastrierte smak: indyk z pstrągiem
2.4373.73PLN3

ANIMONDA Vom Feinsten Kastrierte o smaku indyka i pstrąga to wyjątkowa karma zamknięta w mokrej formule dedykowanej wszystkim kotom po kastracji/stetylizacji. Koty po tych zabiegach częściej narażone są na występowanie otyłości, ich metabolizm znacząco wtedy spowalnia, a jeśli dodatkowo prowadzą domowy styl życia, to ryzyko to diametralnie wzrasta. Nadwaga może być z kolei przyczyną poważniejszych chorób i schorzeń, dlatego aby jej unikać powstała seria Vom Feinsten Kastrierte. Ta wyjątkowa receptura opierta na czystym mięsie z indyka i pstrąga, zadowala najbardziej wybredne podniebnienia, a ponadto dostarcza wszelkich niezbędnych dla prawidłowego zdrowia substancji. Niski poziom tłuszczu, a wysoki najlepszej jakości białka, wspiera utrzymanie i ukształtowanie prawidłowej budowy ciała. L-karnityna zawarta w mięsie pozwala także zachować odpowiednią masę mięśniową, co zapewni Twojemu pupilowi doskonałą sprawność fizyczną.

Zalety:

- przepyszny pstrąg dostarcza Twojemu kotu smak, który kocha z natury, a dodatkowo jest źródłem dobroczynnych kwasów tłuszczowych,

- wysoko przyswajalny indyk stanowi o łatwostrawnej, nieobciążającej żołądka diecie,

- najwyższej klasy składniki dostarczają niezbędnych składników dla prawidłowego zdrowia i smukłej sylwetki,

- kwasy tłuszczowe omega-3 i 6 zmniejszają ryzyko występowania alergii skórnej,

- obniżona wartość energetyczna pozwala na zbudowanie prawidłowej masy ciała.

ANIMONDA tworzy karmy spełniające indywidualne zapotrzebowania kotów. W ten sposób troszczy się o ich kompletne zdrowie. Wieloletnie doświadczenie ekspertów pozwoliło poznać je wszystkie i dostosować do nich swe receptury. Tak powstała seria Vom Feinsten Kastrierte dostarczająca wszystkich składników, które potrzebuje ich organizm.

 

Składniki:
94% indyk, 4% ser, substancje mineralne.

Analiza:
Białko 12%

Tłuszcz 5%
Błonnik 0,3%
Popiół 1,8%
Woda 80%

Rozwiń
ANIMONDA Vom Feinsten Kastrierte smak: indyk z pstrągiem 52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Karma znakomita! Pachnie tak, że sama bym ją wciągnęła. Jeśli rzeczywiście zawartość mięsa jest taka wysoka jak podano, to za te cenę nie ma nic lepszego. Tym bardziej, że dla kastratów wybór karm mokrych jest niewielki.
  • 5/5
    Kicia uwielbia wszystkie rodzaje tych tacek- zajada,aż się jej uszy trzęsą. Nie ma żadnych rewolucji żołądkowych!