ANIMONDA Milkie Knusperkissen Wellness - przysmak dla kota

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Animonda
ANIMONDA Milkie Knusperkissen Wellness - przysmak dla kota
3.893.89PLN1

Animond Milkie Knusperkissen Wellness- przysmak dla kota

Animonda Milkie Knusperkissen Wellness to idealny przysmak dla Twojego kota. Stanowi idealne uzupełnienie codziennej diety. Wykonany ze składników najwyższej jakości zapewnia nie tylko solidną dawkę łatwo przyswajalnych substancji odżywczych ale również niesamowite doznania smakowe, które z pewnością doceni każdy kocur.

Animonda Milkie Knusperkissen Wellness to chrupiąca i smaczna przekąska stanowiąca wspaniałe źródło dodatkowych witamin i minerałów. Produkt ten przyczynia się do utrzymania sierści i skóry Twojego pupila w jak najlepszej kondycji. Co równie ważne, karma ta zawiera bardzo niską ilość kalorii, dzięki czemu możesz podawać ją swojemu kotu codziennie bez obaw o jego linię. Posiłkiem tym mogą zajadać się również koty borykające się z reakcjami alergicznymi na pokarm – w karmie tej nie ma glutenu oraz sztucznych substancji, dzięki czemu nie uczula i świetnie smakuje!

Zalety produktu:

- nie zawiera glutenu,

- zawiera liczne witaminy i substancje odżywcze,

- zapobiega powstawaniu kłębków sierści,

- nie zawiera sztucznych substancji,

- świetnie smakuje.

 

Skład:

- mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (drób), warzywa, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, roślinne produkty uboczne, mleko i produkty mleczne, minerały.

 

 

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię