ADDVENA Boosted by superfoods Adult Medium/Large Beef - sucha karma dla psa - 2,5kg
Twój pies wybrzydza przy misce, grymasi albo szybko nudzi się karmą? Szukasz receptury, która nie tylko będzie zdrowa, ale naprawdę zachwyci smakiem – nawet psiego niejadka?
Addvena Boosted By Superfoods Adult Medium & Large to wysokomięsna, bezzbożowa karma stworzona z myślą o dorosłych psach średnich i dużych ras. Aromatyczna wołowina, dziczyzna, królik i jagnięca wątróbka w połączeniu z autorską kompozycją naturalnych dodatków SUPERFOODS tworzą wyjątkowo smakowitą i pełnowartościową dietę.
To wyjątkowo smakowita receptura bez kurczaka, która wspiera witalność, odporność i piękną kondycję sierści.
Sucha karma dla psów dorosłych średnich i dużych ras
Psy średnich i dużych ras potrafią być wymagające przy misce. Większe psy potrzebują pełnowartościowego żywienia, które łączy wysoką smakowitość z odpowiednim wsparciem zdrowia i kondycji.
Addvena Boosted By Superfoods Medium& Large to wysokomięsna, pełnowartościowa i bezzbożowa karma stworzona z myślą o dorosłych psach średnich i dużych ras, które potrzebują wyjątkowej smakowitości i wsparcia codziennej witalności.
Aromatyczna wołowina, dziczyzna, królik i jagnięca wątróbka w połączeniu z autorską kompozycją naturalnych dodatków wspierających zdrowie tworzą recepturę, która nie tylko odżywia organizm psa, ale również sprawia, że miska naprawdę znika do ostatniego chrupka.
Bez zbóż
Hipoalegiczna
Wyjątkowo smakowita
Bez kurczaka
👉 dorosłych psów średnich i dużych ras, które potrzebują pełnowartościowej, wysokomięsnej diety wspierającej codzienną kondycję i witalność,
👉 psów o wysokich wymaganiach smakowych, w tym wybrednych i szybko nudzących się karmą,
👉 psów aktywnych, które potrzebują wysokiego udziału białka zwierzęcego wspierającego masę mięśniową i energię,
👉 psów z wrażliwością na zboża lub gluten – dzięki recepturze bezzbożowej
i bezglutenowej,
👉 psów uczulonych na drób lub nietolerujących mięsa kurczaka,
👉 psów, których opiekunowie szukają karmy o wysokiej zawartości świeżego mięsa,
👉 psów, u których ważne jest wsparcie jelit i odporności dzięki naturalnym dodatkom funkcjonalnym,
👉 psów z tendencją do problemów skórnych i matowej sierści – dzięki obecności kwasów omega-3, cynku oraz naturalnych antyoksydantów,
👉 psów średnich i dużych ras, u których istotne jest wsparcie higieny jamy ustnej dzięki odpowiedniej wielkości i teksturze granulek.
Boosted By Superfoods Adult Medium & Large to receptura oparta na wysokiej zawartości składników pochodzenia zwierzęcego – aż 67,5 całej formuły, z czego 92,5% białka stanowi białko zwierzęce.
Wołowina dostarcza żelaza, cynku, selenu oraz witamin z grupy B wspierających metabolizm i energię Dziczyzna jest naturalnie chuda i bogata w minerały. Królik to źródło wysoko przyswajalnego białka, a jagnięca wątróbka stanowi naturalne superfood – pełne żelaza hemowego oraz witamin A, D, K i C.
Zastosowane ziemniaki z ekologicznych upraw są lekkostrawnym źródłem węglowodanów i nie zawierają glutenu, co czyni karmę odpowiednią dla psów z wrażliwością na ten składnik diety.
✔ Jagody Goji i czarna porzeczka – naturalna witamina C i karotenoidy o silnym działaniu antyoksydacyjnym, chroniące komórki przed stresem oksydacyjnym.
✔ Psyllium i cykoria – włókna pokarmowe o działaniu prebiotycznym, wspierające mikrobiotę jelitową, której dobra kondycja stanowi podstawę odporności psa.
✔ Ostropest plamisty – dzięki zawartości sylimaryny wspiera ochronę i regenerację komórek wątroby.
✔ Yucca Schidigera – wspomaga naturalne procesy detoksykacyjne organizmu.
✔ Siemię lniane – źródło kwasów omega-3 i błonnika wspierających przewód pokarmowy oraz zdrową skórę i sierść.
Granulki o wielkości około 20 mm są dopasowane do psów średnich i dużych ras. Ich rozmiar wspiera prawidłowe gryzienie, spowalnia jedzenie oraz sprzyja mechanicznemu oczyszczaniu zębów.
Zalecana dzienna porcja karmy ADDVENA Boosted By Superfoods
Dzienna ilość karmy zależy od wagi psa. Podane porcje są orientacyjne i należy je dopasować do wieku, aktywności oraz kondycji psa.
| Waga dorosłego psa | 2–5 kg | 5–10 kg | 10–15 kg | 15–20 kg | 20–25 kg | 25–30 kg | 30–40 kg | 40–50 kg |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dzienna porcja | 40–105 g | 105–190 g | 190–250 g | 250–310 g | 310–370 g | 370–420 g | 420–520 g | 520–620 g |
Porcje są orientacyjne – dostosuj ilość karmy do aktywności i kondycji Twojego psa.
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów , Wszystkie rasy średnich psów , Wszystkie rasy dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg , Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego , Sierść i skóra , Wrażliwy żołądek , Nietolerancja zboża , Wybredny , Silna odporność , Ochrona masy mięśniowej , Zdrowie ogólne , Prawidłowe trawienie |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Bezzbożowe , Bez kurczaka , Sierść i skóra , Wspomaganie trawienia , Budowa mięśni , Wspomaganie odporności , Nadwrażliwość pokarmowa , Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | ADDVENA Boosted by superfoods |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 28,1% |
| Zawartość tłuszczu | 15,1% |
| Popiół surowy | 6,2% |
| Włókna surowe | 2,9% |
| Zawartość wilgoci | 8% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5906395581863 |
| Nazwa | Addvena Polska Sp. z o.o. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Kopanina 52 |
| Kod pocztowy | 60-105 |
| Miejscowość | Poznań |
| biuro@addvena.com | |
| Telefon | 881 096 380 |