Karmy Acana dla psów i kotów

Acana  to firma działająca blisko 20 lat. Jest producentem różnorodnych artykułów dla kotów i dla psów. W ofercie tej firmy znajdują się zabawki dla psów, woreczki na odchody, żwirki dla kotów, ciasteczka wypiekane ze świeżego mięsa, a także doskonale skomponowane posiłki dla psów i dla kotów.
Acana

Acana – zdrowe karmy tworzone przez zaangażowana i odpowiedzialną firmę

Karmy oferowane przez markę Acana są bez zawartości glutenu. Na próżno szukać w składzie karm tego producenta wysokoglikemicznej kukurydzy, pszenicy czy ryżu, które bardzo często występują w karmach innych producentów. W karmach nie ma również ziemniaków, które bardzo często traktowane są przez producentów jako zwykłe zapychacze, które nie wnoszą nic wartościowego do karmy, a ponadto są trudne do strawienia dla psich żołądków. Wśród karm, które warto wyróżnić jest na pewno linia ACANA Classics przeznaczna dla psów w różnym wieku. 2/3 mięsa, które się w niej znajduje jest mięsem świeżym, natomiast pozostała część jest delikatnie de hydratyzowana. Linia Acana Wild Coast to z kolei karmy, w których przeważają ryby łowione w wodach Północnego Pacyfiku. Jeżeli Twój pies lubi mięso czerwone, mają Państwo do dyspozycji Acana Classic Red, w której znajduje się przewaga mięsa z kanadyjskich rancz. Oprócz mięsa, w karmach znajdują się również owoce oraz warzywa. W karmach nie ma wielu węglowodanów, dlatego właściciel zwierzaka nie musi martwić się o jego nadwagę. Dzięki doskonale zbilansowanym składnikom, nie ma potrzeby, aby dietę w jakikolwiek sposób urozmaicać. Karma Acana wystarczy, aby zapewnić psu wszystko, co najpotrzebniejsze w jego diecie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami tego producenta. W naszym sklepie zoologicznym mogą Państwo zakupić różne linie karm tej marki. Oferujemy opakowania 17, 11, 6, 5,4, 2 oraz 1,8 kilogramowe, a także 340 g. Oferujemy bardzo duży wybór karm tego producenta i mamy nadzieję, ze każdy z Państwa znajdzie karmę idealnie dopasowaną do potrzeb swojego czworonożnego przyjaciela.

Sklep zoologiczny, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz

Sklep zoologiczny powinien być odpowiednio wyposażony - musi znaleźć się w nim wszystko to, czego może potrzebować właściciel zwierzaka, bez względu czy jest to pies, kot, czy zwierzę akwariowe np. rybka czy gekon. Nasz sklep zoologiczny jest właśnie tak wyposażony. Znaleźć można w nim nie tylko pokarmy, a więc karmy dla psów i kotów mokre i suche, ale również pozywanie dla innych zwierząt, w tym całą gamę przekąsek i przysmaków. Zapewniamy również wiele produktów witaminowych oraz leczniczych. oprócz  tego, w nasze ofercie znajdują się również  wysokie jakości akcesoria do tresury oraz do wypoczynku zwierząt. Bez względu na to, czego potrzebujesz, na pewno znajdziesz to u nas, a jeśli nie, to kontaktu się z nami! zrobimy wszystko co w nasze  mocy, aby wskazany przez Państwa produkt znalazł się w nasze ofercie. Życzymy udanych zakupów!