Promocja -0%
Dostawa 0zł
Bestseller
ACANA Classics Prairie Poultry - sucha karma dla psa - 9,7 kg
ACANA Classics Prairie Poultry - sucha karma dla psa - 9,7 kg
00d 00h 00min 00 s do końca
Hit dnia
231,00 zł
229,98 zł
229,98 zł
Cena jednostkowa 23,71 zł / kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 231,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-13
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 9,7 kg
- Seria: ACANA Classics
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Dodatkowe cechy: Zdrowie ogólne
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Kurczak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Seria | ACANA Classics |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Włókna surowe | 5% |
| Białko | 29% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 064992560119 |
Opinie (1)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
ACANA Classics Prairie Poultry - sucha karma dla psa - 9,7 kg
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...