KIM JESTEŚMY? SKĄD SIĘ WZIĘLIŚMY?

KrakVet powstał z połączenia dwóch pasji: miłości do zwierząt i zamiłowania do informatyki. W 2006 r. inżynier informatyki Marek Batko wraz z lekarzem weterynarii Jarosławem Orłem rozpoczął realizację planu stworzenia sklepu internetowego, który pozwoli w jednym miejscu znaleźć wszystko co potrzebne Państwa pupilom do zdrowego i radosnego życia.

W ciągu 9 lat powstał największy internetowy sklep zoologiczny w naszym kraju, zbudowany w 100% z polskiego kapitału. Dzisiaj KrakVet oferuje przeszło 10 tys. produktów, obsługuje ponad 500 tys. Klientów, tym samym realizując przeszło 75 tys. zamówień miesięcznie.

W 2013 r. aby zapewnić Państwu jeszcze większą wygodę zakupów i różnorodność oferowanych produktów otworzyliśmy największe i najnowocześniejsze Centrum Logistyczne w branży zoologicznej w Polsce. Nowa hala magazynowa to miejsce idealnie dostosowane do przechowywania karm dla zwierząt oraz pozostałych produktów zoologicznych. Każdego dnia sztab wykwalifikowanych pracowników z troską o każdy szczegół realizuje Państwa zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, a czas oczekiwania na realizację złożonego zamówienia był możliwie jak najkrótszy.

Dowiedz się więcej o Centrum Logistycznym Krakvet

Od 2010 r. pod marką ZooFast prowadzimy sprzedaż na rynkach europejskich. Początkowo oferta skierowana była do naszych najbliższych południowych sąsiadów: Czech i Słowacji. Nasza marka z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawalną wśród europejskich Klientów - zaufaniem obdarzyło nas ponad 100 tys. miłośników zwierząt z 20-stu państw, w których jesteśmy obecni. Każdego dnia realizujemy zamówienia dla Klientów z Czech, Słowacji, Austrii, Belgii, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Francji, Luksemburga, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Chorwacji, Szwecji,Irlandii, Litwy i Słowenii.

Obecnie realizujemy projekty, które pozwolą nam dostarczać przesyłki również do Danii i Łotwy.


Nasze Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w sobotę w godzinach 9-15

tel: 12 378-49-05
e-mail: sklep@krakvet.pl

Zespół doskonale wykwalifikowanych konsultantów służy pomocą zarówno w zakresie doboru odpowiednich produktów, jak i informacji dotyczących realizacji zamówień.

Jeśli chcą Państwo podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania sklepu krakvet.pl lub przesłać sugestię zmian, które dla Państwa będą ułatwieniem w codziennych zakupach zapraszamy do kontaktu pod adresem opinie@krakvet.pl

Chat

Proszę wybrać czat: