O nas

O firmie

Kim jesteśmy? Skąd się wzięliśmy?

  • KrakVet powstał z połączenia dwóch pasji: miłości do zwierząt i zamiłowania do informatyki. W 2006 r. inżynier informatyki Marek Batko wraz z lekarzem weterynarii Jarosławem Orłem rozpoczął realizację planu stworzenia sklepu internetowego, który pozwoli w jednym miejscu znaleźć wszystko co potrzebne Państwa pupilom do zdrowego i radosnego życia.
  • W ciągu 9 lat powstał największy internetowy sklep zoologiczny w naszym kraju, zbudowany w 100% z polskiego kapitału. Dzisiaj KrakVet oferuje przeszło 10 tys. produktów, obsługuje ponad 500 tys. Klientów, tym samym realizując przeszło 75 tys. zamówień miesięcznie.
  • W 2013 r. aby zapewnić Państwu jeszcze większą wygodę zakupów i różnorodność oferowanych produktów otworzyliśmy największe i najnowocześniejsze Centrum Logistyczne w branży zoologicznej w Polsce. Nowa hala magazynowa to miejsce idealnie dostosowane do przechowywania karm dla zwierząt oraz pozostałych produktów zoologicznych. Każdego dnia sztab wykwalifikowanych pracowników z troską o każdy szczegół realizuje Państwa zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, a czas oczekiwania na realizację złożonego zamówienia był możliwie jak najkrótszy.

ZooFast na rynku europejskim

Od 2010 r. pod marką ZooFast prowadzimy sprzedaż na rynkach europejskich. Początkowo oferta skierowana była do naszych najbliższych południowych sąsiadów: Czech i Słowacji. Nasza marka z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawalną wśród europejskich Klientów - zaufaniem obdarzyło nas ponad 100 tys. miłośników zwierząt z 20-stu państw, w których jesteśmy obecni. Każdego dnia realizujemy zamówienia dla Klientów z Czech, Słowacji, Austrii, Belgii, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Francji, Luksemburga, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Chorwacji, Szwecji, Irlandii, Litwy i Słowenii.

Obecnie realizujemy projekty, które pozwolą nam dostarczać przesyłki również do Danii i Łotwy.

Biuro Obsługi Klienta

Zespół doskonale wykwalifikowanych konsultantów służy pomocą zarówno w zakresie doboru odpowiednich produktów, jak i informacji dotyczących realizacji zamówień.

Jeśli chcą Państwo podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania sklepu krakvet.pl lub przesłać sugestię zmian, które dla Państwa będą ułatwieniem w codziennych zakupach zapraszamy do kontaktu pod adresem: