Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żwirek silikonowy - zimowe zapasy

2019-10-07

Wpis archiwalny

Jesień to doskonały czas na robienie zapasów zimowych. Zadbaj z wyprzedzeniem o kuwetę swojego kota, abyś w zimne miesiące nie musiała martwić się o zakupy. Październik to miesiąc, który w całości dedykujemy miłośnikom kotów. Żwirek do kuwety to podstawowe wyposażenie każdego domu, w którym mieszka kot. Jest to jednak dość problematyczna pozycja na liście codziennych zakupów ze względu na swoją wagę i gabaryty.

W naszym sklepie internetowym kupisz żwirek silikonowy za jedyne 9,25 zł za sztukę przy zakupie 10 sztuk, dodatkowo dostaniesz prezent w postaci łopatki do żwirku, trawy dla kota lub pochłaniacza zapachów. To wszystko dostarczone prosto pod Twoje drzwi już następnego dnia roboczego!

Żwirek silikonowy marki Krakvet to produkt idealny dla dbających o porządek właścicieli kotów.

Polecany wśród naszych klientów głównie za swoje właściwości chłonące i wytrzymałość. Ze względu na to, że nie ma koniecznosci codziennej wymiany z powodzeniem ułatwia utrzymywać higienę w kocich kuwetach. Warto również zaznaczyć, że żwirek silikonowy można wyrzucać do toalety, co znacznie skraca czas zabiegu czyszczenia kuwety.
Żwirek silikonowy promocja

Czysty kot - szczęśliwy kot

Koty są znane ze swojej skłonności do czystego futerka a na myciu się potrafią spędzić prawie tyle czasu co na spaniu. Docenią więc fakt, że żwirek silikonowy Krakvet nie klei się do łapek. Niektóre koty są tak przewrażliwione na punkcie czystości, że nie skorzystają z kuwety, która jest zabrudzona. Na szczęscie nasz żwirek silikonowy dokładnie pochłania zapachy i pozostaje suchy nawet przez kilka dni. 
Żwirek silikonowy skutecznie pochłania wilgoć i zapachy
Żwirek silikonowy nie zbryla się i nie klei do kocich łapek
Żwirek silikonowy można wyrzucać do toalety
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel