2020-11-17

Zdrowe i długie życie z Eukanuba

Eukanuba 10%

Zdrowe i długie życie z Eukanuba

W KrakVet.pl doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest prawidłowe żywienie naszych zwierząt. Dlatego starannie wybieramy ofertę naszych produktów. Dbając o zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół, organizujemy specjalną promocję -10% na karmy Eukanuba.

Dzięki specjalnej ofercie od dziś (tj. 17.11.2020) aż do 6 grudnia 2020 roku, możesz uzupełnić zapasy karm Eukanuba i zagwarantować Twojemu podopiecznemu odpowiednie i zdrowe żywienie.

Eukanuba – żywienie na całe życie

Badania prowadzone na grupie labradorów potwierdzają, że regularne stosowanie karm suchych Eukanuba oraz odpowiednia opieka i troska o zwierzęta wydłuża ich życie. Odpowiednio przygotowana receptura produktów sprawia, że są one starannie dopasowane do każdej rasy i poszczególnych etapów życia zwierząt. Dlatego Twój czworonóg może być karmiony produktami tej marki przez całe swoje życie. Karmy dostarczają kompleksu witamin i minerałów potrzebnych na kolejnych stadiach rozwoju.

Dzięki specjalistycznym innowacjom żywieniowym wykorzystywanym na etapie produkcji oraz odpowiednim recepturom składy karm zawierają składniki, które nie tylko wzmacniają organizm i poprawiają samopoczucie, ale także wydłużają życie czworonogów.

Eukanuba karma bytowa i weterynaryjna

Eukanuba to zarówno karmy bytowe, jak i weterynaryjne. Ich receptury uwzględniają zróżnicowane potrzeby zwierząt. W składach produktów znajdziemy tylko białko pochodzenia zwierzęcego – ponieważ według twórców karmy zwierzęta powinny być karmione głównie mięsem. Ponadto karmy zawierają tylko naturalne składniki – są wolne od sztucznych barwników czy konserwantów.

Zalety karm Eukanuba:

  • zawierają białko zwierzęce,
  • dopasowane do potrzeb wszystkich zwierząt na różnych etapach życia,
  • w połączeniu z odpowiednia opieką pozwalają na długowieczność czworonogów,
  • wzmacniają organizm i poprawiają samopoczucie,
  • dostarczają potrzebnych witamin i składników mineralnych.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel