Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdrowe i długie życie z Eukanuba

2021-07-20
Eukanuba 10%

Zdrowe i długie życie z Eukanuba

W KrakVet.pl doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest prawidłowe żywienie zwierząt, dlatego starannie wybieramy ofertę naszych produktów i promujemy sprawdzone produkty zaufanych marek. Zachęcamy do zakupów w trakcie tygodnia z marką Eukanuba!

W dniach 20 - 26 lipca wszystkie karmy Eukanuba kupisz 10% taniej! Dbaj o zdrowie i dobrą kondycję swojego czworonoga z KrakVet.pl

Eukanuba – żywienie na całe życie

Badania prowadzone na grupie labradorów potwierdzają, że regularne stosowanie karm suchych Eukanuba oraz odpowiednia opieka i troska o zwierzęta wydłuża ich życie. Odpowiednio przygotowana receptura produktów sprawia, że są one starannie dopasowane do każdej rasy i poszczególnych etapów życia zwierząt. Dlatego Twój czworonóg może być karmiony produktami tej marki przez całe swoje życie. Karmy dostarczają kompleksu witamin i minerałów potrzebnych na kolejnych stadiach rozwoju.

Dzięki specjalistycznym innowacjom żywieniowym wykorzystywanym na etapie produkcji oraz odpowiednim recepturom składy karm zawierają składniki, które nie tylko wzmacniają organizm i poprawiają samopoczucie, ale także wydłużają życie czworonogów.

Eukanuba karma bytowa i weterynaryjna

Eukanuba to zarówno karmy bytowe, jak i weterynaryjne. Ich receptury uwzględniają zróżnicowane potrzeby zwierząt. W składach produktów znajdziemy tylko białko pochodzenia zwierzęcego – ponieważ według twórców karmy zwierzęta powinny być karmione głównie mięsem. Ponadto karmy zawierają tylko naturalne składniki – są wolne od sztucznych barwników czy konserwantów.

Zalety karm Eukanuba:

  • głównym źródłem białka jest białko pochodzenia zwierzęcego,
  • dopasowane do potrzeb wszystkich zwierząt na różnych etapach życia,
  • w połączeniu z odpowiednia opieką pozwalają na długowieczność czworonogów,
  • wzmacniają organizm i poprawiają samopoczucie,
  • dostarczają potrzebnych witamin i składników mineralnych.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
pixel