Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zamówienia telefoniczne – poznaj korzyści!

2023-03-16
Zamówienia telefoniczne – poznaj korzyści!Zamówienia telefoniczne

KrakVet oferuje możliwość składania zamówień nie tylko przez stronę internetową – możesz u nas złożyć zamówienie również telefonicznie! Zakupy przez stronę internetową mają wiele zalet, wliczając w to szybkość oraz łatwość dokonania płatności. Jeśli wiesz, czego chcesz, a przy tym masz dostęp do internetu, to doskonała opcja, jednak zamówienia telefoniczne również mają liczne zalety – przedstawiamy je poniżej.

Bezpośredni kontakt

Możliwość rozmowy z konsultantem zapewnia łatwy i szybki dostęp do wszelkich informacji, których możesz potrzebować. Jest to szczególnie korzystne, jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia i chcesz dowiedzieć się, jaka forma płatności i dostawy będzie najbardziej odpowiednia. Skorzystasz dzięki temu z doświadczenia konsultantów, którzy pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie opcję. Możesz również spytać o aktualne promocje i nowości lub dowiedzieć się więcej na temat oferty.

Wygoda zakupów

W dzisiejszych czasach telefon zawsze mamy pod ręką, jednak nie zawsze mamy stały dostęp do internetu. Jeśli się śpieszysz, wystarczy wybrać numer do naszego Biura Obsługi Klienta, podać dane i złożyć zamówienie. Nasi konsultanci zajmą się sfinalizowaniem zakupu dla Ciebie. Dzięki temu możesz złożyć zamówienie kiedy chcesz – na przykład na spacerze lub w drodze do domu.

Fachowe doradztwo

Podczas rozmowy telefonicznej masz możliwość zasięgnięcia fachowej porady u miłego i życzliwego konsultanta oraz skorzystać z jego doświadczenia. Nasi konsultanci z Biura Obsługi Klienta każdego dnia pomagają Klientom składać zamówienia i dobierać karmy do szeregu rozmaitych potrzeb żywieniowych, a także podejmować decyzje co do najkorzystniejszych akcesoriów do wyprawki różnych zwierząt domowych, od psów i kotów po ptaki i gryzonie.

Nasi konsultanci pomogą również w porównaniu dostępnych ofert i wyjaśnią wszystko, co może być dla Ciebie niejasne w treści prezentowanej na stronie. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań co do wieku, wagi, rasy, potrzeb czy też upodobań Twojego pupila, a zespół KrakVet z pewnością znajdzie dla Ciebie idealną opcję!

Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel