Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiosna w końcu nadejdzie!

2021-04-08

Wiosna w końcu nadejdzie! A z nią więcej słońca, więcej energii i więcej ruchu. Dlatego już dziś zaplanuj wiosenne aktywności ze swoim pupilem.

W KrakVet.pl przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne porady na wiosnę oraz pełny asortyment niezbędnych akcesoriów!

Czytaj na blogu KrakVet.pl

Jak zadbać o bezpieczeństwo pupila podczas spaceru?

Dla każdego odpowiedzialnego właściciela kluczową kwestią jest dbanie o bezpieczeństwo swojego pupila. Szczególnie jest on zagrożony na drodze, gdzie uczestniczy w ruchu razem z innymi przechodniami, kierowcami samochodów oraz rowerzystami. Jak więc zapewnić psu ochronę podczas spacerów?

Czytaj dalej...

Zaplanuj wiosenne aktywności ze swoim pupilem

Sport to zdrowie! Ten być może wyświechtany frazes niesie ze sobą wielką mądrość. Nowa piramida zdrowego żywienia w podstawie ma aktywność fizyczną, a o tym, jak bardzo istotny jest ruch prędzej czy później przekonują się wszyscy pracownicy biurowi. Sport lub jakakolwiek aktywność jest dla nas bardzo istotna, podobnie jak dla zwierząt, dlatego nie powinniśmy zaniedbywać tego aspektu naszego życia. W końcu nie zostaliśmy stworzeni do siedzenia!

Czytaj dalej...

Szelki czy obroża dla psa? Co wybrać?

Wybór pomiędzy szelkami a obrożą może być trudny zwłaszcza dla właściciela, który kupuje wyprawkę dla swojego pierwszego psa. Co wziąć pod uwagę podczas dokonywania wyboru? Oto 9 wskazówek, które Ci pomogą.

Czytaj dalej...

Jak dobrać obrożę dla psa?

Obroża to jeden z niezbędnych zakupów dla każdego właściciela psa. Czworonogi spędzają w nich dużo czasu, dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na zasady, według których wybieramy obrożę. Skórzana, plastikowa, zaciskowa, półzaciskowa czy przeciwko pchłom – jak dobrać najlepszą obrożę dla psa?

Czytaj dalej...

3 kroki do wyboru odpowiedniej smyczy
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
pixel